Evde Çalışarak Para Kazanma Yolları

Gaziantep Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Gaziantep güney illerimiz arasında sanayisi en büyük şehirdir. Bu nedenle ek iş imkanları geniştir. Gaziantep evde paketleme işi veren firmalar vasıtası ile bayanlar evde çalışıp para kazanabilir. Evde sabun, kına, pipet, kürdan, davetiye vb. paketleme işleri için başvurunuzu yapabilirsiniz. Gaziantep evde paketleme işi veren firmaların telefon numarası 2023 itibari ile güncel liste şekliden sunuyoruz.

Gaziantep’te ikamet eden bayan okuyucularımız her ay düzenli bir ek gelir sağlamak isterseniz paketleme işlerine başvuru yapmanızı tavsiye ederim. Paketleme işinin bir dezavantajı bazı iş veren firmalar çok ucuza paketleme yaptırmak isteyebilir. Bu kişilere karşı haklarınızı bildiğiniz sürece çok güzel paralar kazanabilirsiniz. Peki Gaziantep içinde evde paketleme işi veren firmalara nasıl başvuru yapılır? Firmaların adres ve iletişim bilgileri nelerdir? İşte antepte evde çalışmak istiyorum diyen bayanlara tüm ek kazanç seçeneklerini yazıyorum.

Gaziantep Evde İş Veren Tekstil Firmaları

Antep tekstil kenti olduğu için Gaziantep organize sanayi bölgesinde ve diğer teşvik alanlarında faaliyetlerine devam eden binlerce fabrika bulunmaktadır. Bu fabrikalar Gaziantep merkez ilçelerde oturanlar ve diğer ilçelerde oturanlara evde ambalaj paketleme işi vermektedir. Gaziantep’de iş kur aracılığı ile paketleme işçisi alan fabrikalar şunlardır;

İTİBAR TEKSTİL – İTİBAR TEKSTİL SAN. …
YAYLA TEKSTİL – YAYLA TEKSTİL KONFEKSİYON SAN. …
ALG TEKSTİL (Ali ) …
GÖZCÜ TEKSTİL. …
DİMAZ TEKSTİL (Abdulkadir …
TRANSPOL TEKSTİL – TRANSPOL TEKSTİL GIDA İNŞAAT SAN. …
DENİZ BONUS TEKSTİL LODİ

Bu tekstil firmaları işkur aracılığı ile paketleme işçisi alımı yapmaktadır. Bu paketleme işçileri evden ziyade fabrikalar bünyesinde çalışırlar. İş ilanları her hafta güncel liste şeklinde işkur binasına asılır. Kontrol ederseniz size uygun bir paketleme işi bulabilirsiniz.

Gaziantep Evde Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numarası 2023

Şehitkamil, Oğuzeli, Şahinbey Evde İş Veren Yerler

Gaziantep’te merkez ilçelerde yine binlerce bayana evde para kazandıran büyük-küçük iş yerleri vardır. Atölye çapında çalışan tekstil işletmeleri daha çok evde iş vermektedir. Örneği, çorap katlama ve ambalajlama, gömlek katlama, ütü yapıp ambalajlama, etiket kesme ve etiket yapıştırma, kürdan paketleme, pipet paketleme, mandal paketleme gibi birçok iş seçeneği mevcuttur.

Şahinbey, Şehitkamil, Oğuzeli gibi ilçelerde hem kimya sanayi, hem tekstil hem de plastik sanayi geliştiği için aşağıdaki iş seçenekleri ile evde ek iş verilmektedir. Bunlar;

 • Kimya Sanayide: Evde sabun paketleme işi, kına paketleme işi vb
 • Plastik Sanayide: Evde mandal paketleme, kürdan paketleme, eldiven paketleme,
 • Tekstil Sanayi: Evde havlu paketleme, iplik kesme, etiket yapıştırma vb ek işler çıkmaktadır.
 • Gaziantep Evde Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numarası 2022

Gaziantep Evde Sabun Paketleme İşi Veren Firmalar 

Gaziantep’de zeytinyağı üretimi çok fazladır. Bu zeytin yağlarının bir kısmı sofralık yağ olarak kullanılırken bir kısmı da sabun için kimya sanayide kullanılmaktadır. Bu firmalar sabunların büyük kısmını tek tek ambalajlamak için ev hanımlarından destek almaktadır. Evde sabun paketleme işi yapan bayanlara genelde kokulu sabun ve süs için kullanılan sabunlar verilmektedir.

Gaziantep evde sabun paketleme işi veren firmaların telefon numarası gibi bilgileri istediğinizi tahmin ediyorum. Ama bu firmaları telefonla arasanız bile size iş vereceklerini sanmıyorum. Çünkü Gaziantep evde sabun paketleme işi veren firmalar işlerini sağlam yapmak istedikleri için yüz yüze iletişimi tercih ediyorlar.

İlgili yazılarımız:

Evde sabun paketleme işi

Kına paketleme işi

Evde paketleme işi

 

Gaziantep Evde Kına Paketleme İşi Veren Firmalar

Gaziantep düğünlerin çok sık yapıldığı illerimizin başında gelmektedir. Düğün sezonu geldiğinde küçük kına paketlerine çok fazla ihtiyaç olmaktadır. Gaziantep çarşı esnafı ve özellikle düğün malzemeleri satan iş yerleri bu kına paketleme işini çok sık vermektedir. Aşağıda adres ve iletişim bilgileri, telefon numaraları olan çarşı işletme bilgilerini yazdım.

Antep evde paketleme işi verenler

Gaziantep’te evde paketleme işi veren iş yerleri ve adresleri;

 1. Gaziantep Turistik Çarşı
 2. Gaziantep Kapalıçarşı
 3. Gaziantep Bakırcılar Çarşısı

Adresleri bakınız

Bu yerler antep bölgesinde en çok evde ek iş veren firmaların ve esnafların olduğu yerlerdir. Birçok kişi evde kutu yapma, evde paketleme yapmak için bu yerlere başvuru yapmaktadır.

Gaziantep Evde Kürdan, Mandal, Davetiye Katlama İşi Veren Firmalar

Yukarıda yazdığım Gaziantep Bakırcılar çarşısı, Gaziantep kapalı çarşı, Gaziantep turistik çarşı evde kürdan paketleme, mandal paketleme, davetiye katlama, kına paketleme işleri veren işletmelere sahiptir. Bu işletmelere şahsen gidip başvuru yapmalısınız. Eğer telefonla arayarak evde ek iş istiyorum derseniz size olumlu dönüş yapılmaz. Bu noktada lütfen gerçekten iş istiyorum, ihtiyacım var diyorsanız işletme sahipleri ile bizzat görüşün.

Gaziantep Evde İş İmkanlarına Başvuru

Gaziantep içinde ikamet ediyorsanız hem organize sanayi bölgesi fabrikalarından hem de kapalıçarşı ve turistik çarşı esnafından evde ek iş alabilirsiniz. Bu yerlerin yanı sıra 2022 yılı itibari ile iş veren yerler ile İş Kur arasında bazı anlaşmalar yapıldığı ifade ediliyor. İş kur müdürlüğüne başvuru yaptığınızda size ne yapmanız gerektiği hakkında bilgiler verilecektir.

Şu anda binlerce fabrika ve işletme sahibi Türkiye genelinde paketleme işçisi arıyor. Bu paketleme işçilerinin çoğunluğu fabrikalarda çalıştırılacak paketleme işçileri olacaktır. Ama bunların yetişmediği durumlarda ek olarak evde paketleme işi için ev hanımlarına da iş verilmektedir. Bu işleri şu anda yapan bayanlar size referans olacaktır. Referans olmadan paketleme iş başvurusu yapsanız bile yüksek ihtimal kabul edilmeyecektir.

Nizip,Araban, Nurdağı, Islahiye, Yavuzeli Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

İsimlerini saydığımız ilçelerde de birçok tekstil fabrikası olup evde ek iş imkanı sağlamaktadır. Özellikle Nizip, Nurdağı ilçelerinde ve Islahiye’de birçok tekstil işletmesi olduğu için kısmen bu yerlerde daha fazla evde ek iş imkanı doğmaktadır. 2022 yılı itibari ile evde paketleme işi veren firmalara başvuru için merkez ilçelerinin yanı sıra diğer ilçeleri de ekleyebilirsiniz.

Ortalama aylık kazancınız el yeteneğinize göre değişse de aylık 2000-5000 TL kazanabileceğinizi tahmin ediyorum. Kapora, ön ödeme isteyene kesinlikle ödeme yapmayın. Ürün gelsin, ürünlerinizi teslim edin ve paranızı elden alın. Ekip olarak çalışırsanız daha hızlı paketleme yapabilirsiniz ve bu sayede daha çok iş gelir.

 

İlgili Makaleler

16 Yorum

   1. Evde paketleme işi yapmak istiyoruz lütfen yardımcı olurmusunuz gaziantep Şahinbey yeditepe de oturmaktayim

 1. Ben Gaziantep merkezden yazıyorum evde paketleme işi ariyorum lütfen yardımcı olur musunuz

 2. Ben nizipteyim evde iş imkanı diye okudum bana da yardimci olurmusunuz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu