Denizli Kaleiçi Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Denizli’de evde ek iş yapmak isteyen ev hanımları bu konuda çok şanslı. Denizli evde paketleme işi veren firmalar konusunda neredeyse Türkiye’de İstanbul’dan sonra en çok iş çıkan yerdir. Evde para kazanmak isteyenler ayda iş yüküne göre 5000 TL’ye kadar para kazanabilir. Bu yazımda Denizli’de evde paketleme işi veren firmalar ve telefon numaraları hakkında bilgiler vereceğim.

Denizli Ege bölgesinin en önemli tekstil kentlerinden biridir. Çok fazla tekstil fabrikası ve atölyesi olduğu için evde ek iş imkanı da hali ile çok fazla oluyor. Denizli’de evde havlu paketleme başta olmak üzere, çorap paketleme, sabun paketleme, kına paketleme gibi birçok ek iş alanı vardır. Peki bu işler nasıl alınır? Kaç para kazanılır ve nereye başvuru yapılır? Bunların detaylarına birlikte bakalım.

Denizli Evde Paketleme İşi Veren Firmalar 2023

Denizli’de evde iş veren firmaların iş tercihi genelde paketleme üzerine olmaktadır. Fason kişiler aracılığı ile ay da firma bizzat başvuruları alır ve ona göre evlere iş verir. 2022 yılında en çok verilen paketleme işi havlu paketleme işidir. Özellikle ihracata ayrılan havlular fabrika çıkışı sonrası naylon ambalajlara 6’lı ve 12’li şekilde dizilip paketlenmektedir. Bunlar iç piyasada ve dış ülkelere ihracat için satışa sunulmaktadır.

Denizli’de Babadağ, Buldan, Sarayköy, Honaz, Acıpayam ilçelerinde çok fazla tekstil atölyesi bulunuyor. Bunların yanı sıra büyük ölçekli fabrikalar da küçük fason firmalar aracılığı ile iş vermeye devam ediyor. Denizli Organize sanayi bölgesinde faaliyet gösteren büyük tekstil fabrikaları da yine evde ek iş imkanları vermektedir.

Denizli’de Havlu Paketleme İşi Veren Firmalar

Denizli havlu tekstil sektöründe dünya çapında nam salmış bir şehirdir. Özellikle Buldan ve Babadağ ilçesinde yapılan havlular hem iç piyasada hem de yurt dışına ihraç edilmektedir. Çok fazla sipariş geldiği için sektörde bulunan firmalar ihtiyaç halinde evlerde de ev hanımlarına iş vermektedir.

Denizli’de havlu paketleme işi iki şekilde yapılmaktadır;

  1. Fabrika ve atölyelerde yapılan havlu paketleme işi
  2. Evde yapılan havlu paketleme işi

Fabrikalar iş yükünü hafifletmek için anlaşma sağladıkları aracı kişiler ile evde havlu paketleme işi vermektedir. Denizli Merkezefendi, Servergazi ilçelerinde binlerce ev hanımı evde paketleme işi yaparak kazanç elde etmektedir.

Bu ev hanımlarının kazançları da fabrikada çalışan kişilerden bazen daha fazla olabiliyor. Havlu paketleme oldukça temiz ve hızlı yapılan bir iştir. Yorucu da değildir aynı zamanda. İş veren size çuvallarda havluları teslim edecek ve bunları paketlemek için de yapışkanlı naylon ambalajlar verilecektir. Bazıları yapışkanlı olmuyor ve kör düğüm şeklinde bağlamanız gerekecektir.

Her ambalaj farklı olduğu için bazı havlular 3’lü bazıları 6’lı bazıları da 12’li paketleme usulü ile paketleme yapılmaktadır. Burada paketleme başına paranızı alabilirsiniz.

Babadağ İş Veren Yerler

Denizli’de Babadağ ilçesinin sanayiye özel bir katkısı vardır. Türkiye’nin en büyük Tekstil firmalarından olan Zorlu Firması Babadağ kökenli olup bu gibi birçok firma halen faaliyetlerini Babadağ ya da Denizli merkezde yürütmektedir. Küçük ölçekli tekstil firmaları Denizli Merkezde bulunan Babadağlılar iş hanında toplanmış olup aynı zamanda kaleiçi çarşısında da birçok yerleri vardır.

Babadağlılar iş hanına giderek buradaki tekstil ürünleri satan dükkanlar ile konuşup evde ek iş için bilgi alabilirsiniz. Bu dükkanların neredeyse tamamı üretici olduğu için Denizli’de evlere iş vermektedirler. Siz şahsen görüşüp iletişime geçerseniz Evde çok rahat havlu paketleme işi alabilirsiniz. Evde çorap paketleme işi de almanız mümkün olacaktır.

Buldan’da Paketleme İşi Veren Yerler

Buldan ilçe merkezinde küçük iş yerleri bulunmaktadır. Genelde yerli ve yabancı turistlere havlu satışı yapılmaktadır. Bu iş yerlerinde satılan havlular genelde Buldan’da ev hanımları tarafından evde paketlendikten sonra işletmelerde satışa sunulmaktadır. Buldan’da diğer tekstil ürünleri de yine ev hanımlarının tezgahından geçmektedir. İş alan bayanların kazançları yaptıkları işlerin yoğunluğuna göre değişmektedir. Ama eli hızlı bayanlar evde havlu paketleme işinde güzel paralar kazanmaktadır.

Denizli Evde İş Veren Tekstil Firmaları

Denizli merkezde oturan bayanlar için Denizli’de evde iş veren tekstil firmalarının hangileri olduğunu ve nasıl iş alınabileceğini yazalım. Denizli organize sanayi bölgesinde faaliyet gösteren belki yüzlerce tekstil firması bulunmaktadır. Bunların yanı sıra Denizli Merkez’de faaliyet gösteren bina altında çalıştırılan küçük atölyeler de vardır. Bu atölye ya da firmalara başvuru yapabilirsiniz. Ama sizi tanımadıkları için genelde size iş vermek istemezler.

Bu durumda size tavsiyemiz şu olacaktır. Denizli’de neredeyse her sokakta her binada evde iş alan bayan olduğunu tahmin ediyoruz. Bu bayan arkadaşlar ile mutlaka iletişime geçip onların size referans olmasını isteyin. Onlar referans olursa aynı gün içinde size evde paketleme yapmanız için ürün gönderilir.

Denizli Evlere İş Veren Büyük Fabrikalar

Denizli Organize sanayi bölgelerinde birçok büyük tekstil firması bulunur. Bu firmaların bazıları paketleme işçisi almaktadır. Paketleme işçileri çoğu kez fabrika bünyesinde çalışırlar; ama bazı durumlarda fabrikalar Denizli’de evde paketleme işi verirler.

2022 yılı itibari ile Denizli’de tekstil üzerine iş yapan büyük fabrikalardan bazıları şunlardır; Menderes tekstil, evita grup, gürsel tekstil, kaynak iplik, orda havlu tekstil, değirmenci tekstil, abalıoğlu tekstil, zorlu tesktil vb. bunlardan sadece bazılarıdır.

Denizli Evde Paketleme İşi Telefon Numarası 2023

Denizli’de evde paketleme işi veren firmaların telefon numarası 2022 yılı itibari ile birçok bayan tarafından sorulmaktadır. Bu kişilerin bazıları gerçekten iş istediği için bunu anlayışla karşılıyoruz ve işin nasıl alınabileceği konusunda Denizli evde paketleme işi veren firmaların telefon numaralarını da veriyoruz. Ama bazı durumlarda firmalar gereksiz meşgul edilip mağdur edilmektedir. Bu noktada artık Denizli evde paketleme işi veren firmaların iletişim bilgilerini vermek istemiyoruz. Bunu anlayışla karşılamanızı bekliyoruz.

Denizli İş Kur Evde Paketleme İşi

Denizli’de evde paketleme işi veren firmalar ile çalışmak istiyorsanız diğer bir başvuru noktası Denizli İş Kur müdürlüğü olabilir. İş kur birçok firmanın alacağı paketleme işçisi için işçi alımı yapmaktadır. Şu anda bile Denizli merkez için yüzlerce iş ilanı verilmektedir. Bu iş ilanlarına başvuru yapabilmeniz için İş Kur bünyesinde üyeliğinizin olması ve iş arayan pozisyonunda olmanız gerekmektedir.

İş Kur evde paketleme işi için başvuru yeri İş Kur müdürlüğüdür. İş kur müdürlüğüne giderek başvurunuzu tamamlayıp kayıt oluşturmanız gerekmektedir. Önemli uyarı; İş kur evde paketleme işçisi alımı 2023 yılı itibari ile fabrikalarda çalışacak olanlar için yapılmaktadır. Evde paketleme işi veren firmalar ile İş Kur arasında anlaşma olması durumunda evde ek iş verilmektedir. Net bilgiyi iş kur müdürlüğü yetkililerinden isteyiniz.

Denizli Evde Paketleme İşi Veren Firmalar 2023

Denizli Evde Çorap Paketleme İşi

Denizli çorap paketleme işi veren firmalar bulunmaktadır. İç giyim firmaları çorap paketleme işi için genelde ev hanımlarından yardım almaktadır. Denizli Kaleiçi esnafı kendilerine iş başvurusunda bulunan ev hanımlarına genelde yardımcı olmaktadır. Çorap paketleme işinin kazancı her iş için farklı olabilmektedir. Bazı iş verenler hem paketleme hem de çift çorapları dikim işi vermektedir. Bu anlamda iş yeri sahipleri ile direkt görüşüp para konusunda anlaşma yapabilirsiniz.

İlgili yazı: Evde sabun paketleme işi 

Kaleiçin’de Evlere İş Veren Firmalar

Kaleiçi Denizli’de tekstil ürünleri üzerinde iş almak isteyen herkese büyük iş imkanları vermektedir. Denizli kaleiçinde evde paketleme işi veren tekstil dükkanlarının sayısı her geçen gün artıyor. Çarşı içinde iç alabileceğiniz gibi çarşı girişinde yer alan Babadağlılar iş hanında da iş başvurusu yapabilirsiniz.

Kaleiçi esnafından şu anda iş alan yüzlerce bayan olduğu tahmin edilmektedir. Bu bayanların iş alımı için şahsen başvuru yapmak yerine referans ile başvuru yaptıklarını söyleyebilirim. Çünkü evde verilen işler için ürün maliyetleri çok yüksektir. Bu ürünleri tanımadıkları bir kişiye teslim etmek istemezler.  Bu nedenle tanıdıklarınızla başvurunuzu yapmalısınız.

Denizli Evde Çalışarak Para Kazanma

Denizli Evde Sabun Paketleme İşi

Denizli’de diğer evde paketleme işi de evde sabun paketleme işidir. Denizli’de evde sabun paketleme işi veren firmalar genelde kokulu sabun ve süs sabunları paketleme işi vermektedir. Evde sabun paketleme işi alabilmek için evin bir odasının müsait olması gerekmektedir. Dağınık ve iş ortamının oladığı evlerde paketleme işi verilmiyor.

Denizli’de sabun paketleme ekibi olan ev hanımları hem daha hızlı iş almakta hem de yaptıkları işlerden daha çok para kazanmaktadır. Evde iş yapmak isteyen ev hanımları ekip yardımı ile bir aiş yeri kiralayıp daha profesyonel iş yapabilirler. Bu şekilde iş teslimleri daha hızlı olacağı için daha çok sipariş alınabilir. Denizli evde sabun paketleme işi veren firmalar ile iletişim kurmak için fason yani aracı kişiler ile çalışmanız gerekmektedir.

İlgili yazı: Evde paketleme işi veren firmalar

Denizli Evde Kına Paketleme İşi

Denizli evde kına paketleme işi veren firmalar ve dükkanlar neredeyse tamamen Kaleiçinde yer almaktadır. Kaleiçinde bulunan düğün kına malzemeleri satan iş yerlerinde evde birçok konuda iş verilmektedir. Özellikle kına geceleri için küçük kına malzemelerinin yapımı genelde bayanlar tarafından ev ortamında yapılmaktadır. Denizli düğün sezonlarında kına keselerine çokça ihtiyaç duyulmaktadır. Bu keseler de genelde evde kına doldurularak yapılmaktadır.

Kına paketleme işi istiyorum diyorsanız ve kazancını merak ediyorsanız Denizli kale içi esnafını mutlaka ziyaret edin. Esnaflar size bu konuda hem bilgi verecektir hem de anlaşama sağlayabilirseniz size evde paketleme işi vereceklerdir. En azından en bütçenize katkı sağlamış olursunuz.

Denizli Evde Davetiye Katlama İşi Veren Firmalar

Denizli’de yapabileceğiniz diğer bir iş de evde davetiye katlama işi olacaktır. Denizli yine kaleiçinde faaliyet gösteren düğün, davetiye, magnet, sünnet ürünleri satan dükkanlar size her seferinde binlerce davetiye katlama işi verebilir. Denizli’de davetiye katlama işi veren firmalar sadece kaleiçinde değil aynı zamanda matbaa işi yapan iş yerleri de davetiye katlama işi vermektedir.

İlgili yazı: Evde kına paketleme işi

Denizli, Çivril, Çal, Kale, Buldan, Sarayköy, Acıpayam, Merkezefendi, Servergazi ilçelerinde iş alabilirsiniz. İncilipınar, İstiklal, Fatih, Kayhan gibi yerlerde küçük atölyelerden de iş alabilirsiniz.

Denizli’de evde paketleme işi veren firmalar aracılığı ile şu işleri de yapabilirsiniz; Mandal, pipet, etiket kesme, ütü işi, ev temizlik işi, gelinlik süsleme, kına elbisesi boncuk işi, magnet işi, süsleme işi vb. daha birçok iş kolu bulabilirsiniz.

“Denizli Kaleiçi Evde Paketleme İşi Veren Firmalar” üzerine 5 yorum

Yorum yapın