Evde Çalışarak Para Kazanma Yolları

Evde Kına Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numarası 2023

Ev hanımları size evde yapabileceğiniz çok güzel bir iş sistemi sunuyorum. Evde kına paketleyerek para kazanma. Düğün, kına gecelerinde dağıtılan küçük kına paketlerini yaparak her ay düzenli gelir elde edeceksiniz. Evde kına paketleme işi veren firmalar 2023 başvuru yollarını yazdım.

Evde kına paketleme işine nasıl başvuru yapılır? Güvenilir firmalar nasıl bulunur ve evde kına paketleyerek ayda kaç para kazanırım diye soruyorsanız tam yerindesiniz. Her ay düzenli olarak 5000 TL ek gelir para kazanma yolunu anlatıyorum.

Kına Paketleme İşi Nedir?

Kına paketleme işi nedir bundan başlayalım. Düğün, sünnet, nişan, asker uğurlama ve özellikle kına gecelerinde dağıtılan hepinizin bildiği küçük kına paketleri vardır. Bunlar fabrika ortamında değil genelde küçül işletmeler tarafından yapılmaktadır. Bu işletmeler de bu işi son dönemlerde bayanlara ek iş olarak vermeye başladı.

Kına paketleme işinde iş tanımı şöyle oluyor: İşletme ya da iş veren şahıs sizin evinize kargo ile ya da aracı kurye ile genelde 50 Kg’lik kına çuvalları gönderir. Bu kınaları doldurmanız için küçük poşetler de verilir. Siz temiz bir ortamda bu kınaları bu küçük poşet, kese kağıdı ya da verildi ise daha lüks bir ürüne koyuyorsunuz. Eldiven ve küçük kaşık kullandığınız için kınaya eliniz değmiyor çok fazla. Siz kına paketleme işini bitirdiğinizde haber veriyorsunuz ve kişi ne kadar kına paketlemesi yaptıysanız size paranızı elden hemen peşin şekilde teslim ediyor.

Evde Kına Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırıyor?

Kına paketleme işinin ne olduğunu özetledim. İş kolay görünüyor, peki bu işi yapanlar ne kadar kazanıyor? Günde kaç poşet ya da kına kağıdı kesesi paketlemesi yapılmalı? Bunlara bakalım.

Size verilen paketleme görevini zamanında teslim ettiğiniz sürece günde kaç tane iş yaptığınız pek önemli değildir. İş veren firma buna pek karışmaz. Bunun yerine genel toplama bakar. Şu anda günde 50 Kg kına paketleyen birisi ortalama 50 Gram kına paketlemiş olsa günde 1000 poşet kına paketlemiş olur. Bunun kazancı ortalama 300-400 TL arası değişmektedir.  Ama birçok firma bu kadar ödeme yapmak istemiyor. Firmalar istemese de aslında hak edilen rakam budur. Bunun altı üstü sizin pazarlık gücünüze kalmış.

Evde Kına Paketleme İşi Veren Firmalar 2023

Ekip olarak bu işi yapanlar daha büyük işletme ve organizasyonculardan iyi para kazanıyor. Organizasyon ve düğün işi yapanlar genelde bu paketleme işlerini ev hanımlarına vermektedir. Onlar için maliyet gerçekten çok düşmektedir.

Ben özetle kına paketleme işi yaparak ayda ortalama 5000 TL para kazanabileceğinizi düşünüyorum. Yeter ki paketleme konusunda güvenilir firmalar ile çalışın. Peki güvenilir firmalar nasıl bulunur?

Evde Kına Paketleme İşi Veren Güvenilir  Firmalar 2023

Evde kına paketleme işlerinde en önemli noktalardan biri de güvenilir bir firma ile iş yapmaktadır. Eğer sağlam ve devamlı iş veren bir firma ile çalışabilirseniz emin olun yıllar boyunca her ay düzenli olarak asgari ücretten fazla para kazanabilirsiniz.

Kına paketleme işinde güvenilir firmalar listesini aşağıda yapacağım. Ama direk firma ismi vermek uygun olmayacağı için genelde ne tür yerlere başvuru yapmanız gerektiğini yazacağım.

  • Düğün organizasyon işi yapan yerler
  • Kına malzemesi satan yerler
  • Nikah şekeri, düğün ürünleri satan büyük mağazalar
  • Evde uzun yıllardır bu işi yapan referans kişiler
  • Kına toptancıları
  • Düğün salon yetkilileri

İstanbul’da oturuyorsanız İstanbul Kapalıçarşı kına ürünleri toptancıları

Bursa’da oturanlar için Bursa Kapalıçarşı kına ürün satıcıları

Denizli’de oturanlar için Denizli Kaleiçi Çarşısı kına satanlar

Manisa Uzun Çarşı

Ankara Ulus ve kızılay

İzmir Kemeraltı Çarşısı kına paketleme işi veren yerler

İzmir Evde Kına Paketleme İşi veren firmalar

Antalya kale çarşı, Mersin, Adana, Gaziantep, Şanlıurfa, Hatay, Kayseri, Konya, Eskişehir, Diyarbakır daha birçok kentte kına malzemesi satan yerler ile irtibata geçin ve işe hemen başlayın.

Evde Kına Paketleme İşi Başvurusu Nasıl ve Nereye Yapılır?

Evde kına paketleme iş başvuruları kesinlikle yüz yüze yapılmalıdır. Kına paketleme işi veren firmaların telefon numarasını aldığınızda onları arasanız da genelde cevap vermezler. İşin temeli karşılıklı güvene dayandığı için mutlaka şahsen başvuru yapmalısınız.

Birçok kişi internetten ya da Facebook ve Instagram üzerinden evde kına paketleme işi ilanları veriyor. Bakın bu ilanlara dikkat edin. Birçoğu gerçek değil, sadece paranızı almak için iş yapan kişilerdir. Bunlar sizden; ön ödeme, kaparo, kurye ücreti, kargo parası vb birçok isimlendirme altında para isteyeceklerdir. Siz paranızı bu kişilere göndermeyin. Normalde kına paketleme işinde bu tür ön ödemeler yapılmaz.

Kına paketleyerek para kazanma yolunu seçtiyseniz o zaman ilk olarak saydığımı şehirlerde oturanlar bulundukları illerdeki kına ürünler, düğün malzemeler, davetiye basan yerler vb. organizasyon işletmecileri ile iletişime geçmelidir. Bu kişiler zaten kına paketleme işini çevrelerinde buluna  ev hanımlarına yaptırmaktadır.

İlgili: Evde Sabun Paketleme İşi Başvuru

İş Kur Evde Kına Paketleme İşi Verir Mi?

Garantili ve devamlı iş isteyenler İş Kur evde paketleme işi isteyebilir. İş Kur paketleme işçisi alıyor; ama bunun için part-time çalışma sistemi uyguladığını ve evde çalışma sistemi uyguladığını biliyorum. İş Kur paketleme işi için İş Kur il- ilçe müdürlüklerine T.C kimlik belgeniz ile başvuru yapmalısınız.

Kına Paketleme Yaparak Para Kazanın

DİKKAT: Her ildeki İş Kur Müdürlüğü bu tür işleri vermez. Siz gitmeden önce İş Kur’u telefonla arayarak ön bilgi isteyiniz. Eğer böyle çalışmaları varsa hemen gidip başvuru formunu doldurunuz. İş Kur internet sitesi üzerinden ilan verilen paketleme işçisi aranıyor ilanları sizin evde paketleme işi gibi olmayıp daha çok fabrikaların ihtiyaç duyduğu paketleme işleri için verilen ilanlardır.

Evde paketleme başvuru TIKLA

İller bazında 81 ilde kına paketleme işçisi aranıyor; ama evde kına paketleme işi veren firmalar daha çok büyük şehirlerde bulunmaktadır. Bunları aşağıda tek tek yazdım.

İstanbul’da Kına Paketleme İşi Başvurusu

Evde kına paketleme işi veren Firmalar İstanbul merkezli çalışmaktadır. İstanbul’da; Zeytinburnu, Bağcılar, Avcılar, Esenyurt, Pendik, Gazi, Beykoz, Kartal, Kadıköy, Fatih semtlere göre iş verilmektedir. Her semtte iş veren firma bulabilirsiniz. Zaten ana toptancılar tüm Türkiye’ye İstanbul üzerinden kına işleri gönderdiği için en çok paketleme işçisi ihtiyacı İstanbul ilinde bulunmaktadır.

İstanbul’da Kapalıçarşı bu noktada özel bir yere sahiptir. İstanbul Kapalıçarşı’da bulunan kına ürünleri satan dükkanlarının çoğu evlere ek iş vermektedir. Bu dükkan sahipleri ile uygun ortamda paketleme işi için konuşabilir ve bilgi alabilirsiniz. İşi kabul etmeden önce ne kadar ödeme yapacaklarını ve ödemelerin ne zaman yapılacağını mutlaka öğrenin.

Evde Kına Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numarası 2023

İster İstanbul ister diğer şehirlerde otuyor olun Evde kına paketleme işi yapacaksanız firmalar ile en azından ön bilgi almak için görüşme yapabilirsiniz. Bu anlamda zamandan tasarruf etmek için kına paketleme işi veren firmaların telefon numaraları tespit etiğinizde hemen arayabilirsiniz. Peki evde kına paketleme işi veren firmaların telefon numarası var mıdır? Kına paketleme işi iletişim bilgileri nasıl elde edilir?

Evde kına paketleme işi veren firmaların telefon numarası 2023 için birçok güncel liste bulunmaktadır. Ama ben şahsen çoğunun gerçek numara olmadığını gördüm. Mesela aşağıdaki telefon numaraları kına paketleme işi veren firmaların iletişim numarası olduğu belirtilmiş; ama dikkat ederseniz hepsi 8 haneli yani eksik numara var.  Bakınız.

90 021243564

90 04563243

90 02765437

90 03129382

90 02328342

Bu paketleme işi veren firmaların telefon numaralarının gerçek olmadığını anlamak için numara sayısına bakmak yeterli olacaktır.

Gaziantep Evde Kına Paketleme İşi Veren Firmalar

Gaziantep evde kına paketleme işi için en çok iş imkanı sağlayan şehirlerden bir tanesidir. Gaziantep’te çok sık düğün yapıldığı için ve düğün sezonu yaklaştığı için birçok paketleme iş seçeneği bulunabilir. Özellikle Mısır çarşısı, bakırcılar çarşısı, eski çarşı evde kına paketleme işi yapmak isteyenler için ilk tercih edilmesi gereken yerler olmalıdır.

Denizli Evde Kına Paketleme İşi Veren Firmalar

Denizli’de bulunan tarihi Kaleiçi Çarşısında kına malzemeleri satan dükkan ve iş yeri sahipleri ile mutlaka görüşme yapmalısınız. Kaleiçinde bulunan esnaflar evde paketleme işi veriyor. Dükkanda sattıkları küçük kına paketlerini evde bayanlara yaptırmaktadırlar. Bu konuda fiyat bilgisi almak ve diğer şartları öğrenmek için Denizli Merkezde bulunan Kaleiçi çarşısı evde paketleme işi veren firmalarla iletişime geçin kesinlikle.

Bursa Evde Kına Paketleme

Bursa tarihi kapalıçarşıda bulunan düğün ve süs malzemeleri satan iş yerleri evde kına paketleme işi veriyor. Küçük dükkanlar olsalar da onlarca kişiye ek gelir kapısı sağlıyorlar. Belki hepsi iş veremez; ama birkaç dükkan sahibi ile görüşüp ön bilgi alabilir ve fiyat teklifleri uygunsa işi alabilirsiniz.

Diyarbakır Evde Kına Paketleme

Diyarbakır en çok kına tüketilen illerin başında gelmektedir. Büyükşehir olmasının avantajı olarak kına paketleme işi veren birçok firma bulunmaktadır. Diyarbakır Merkez Suriçi ve diğer semtlerde bulunan kına ürünleri satan küçük işletmelere başvuru yapabilirsiniz.

İzmir Evde Kına Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numarası 2023

İzmir Kemeraltı evde ek iş için tam bir iş alanı sağlıyor. Burada bulunan yüzlerce esnaf neredeyse bütün işlerini ev hanımlarına yaptırmaktadır. Bu işler içinde tabi ki evde kına paketleme işi ön plana çıkıyor. Kemerlatı, Basmane, Çankaya semtlerinde onlarca düğüncü mağazası, kına kaftanı satan yerler var. Bu yerler kına malzemesi de satmaktadır. Bu kişiler ile mutlaka ama mutlaka konuşun ve iş başvurularını bu kişilere yapın.

İzmir evde kına paketleme işi telefon numarası internet üzerinden veremeyiz. Zaten işi İzmir içinde veriyorlar. Buca, Şirinyer, Gaziemir, Çiğli, Aliağa gibi ilçelere iş verilmektedir. Bu nedenle telefonla aramak yerine şahsen gidip başvuru yapın.

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. Evde iş varmı yapmak istiyorum yardımı olur sanıs sevinirim efendim iki çocuk larım var ALLAH rızasını için yardımcı olur sanıs sevinirim efendim ATİYE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu