Yayın İlkeleri ve Hakkımızda

Hakkımızda

Türkiye’de ve Türklerin çoğunlukta yaşadığı Avrupa ülkelerinde ( Almanya, Fransa vb) ekonomik ve finans okuryazarlığı konusunda ciddi bir eksiklik olduğunu düşünüyoruz.  için bu eksikliğe bir nebze doldurmak amacıyla parayadogru.com sitesini kurduk.

Değerli okuyucularımız, 2022 yılında mütevazi bir bütçe ile yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız. Hızlı bir büyüme ivmesi yakalamak amacıyla profesyonel bir ekiple içerik girmekteyiz. Banka kredileri, ekonomik gelişmeler, parasal işlemler hakkında tüm bilgileri sitemizde bulabilirsiniz.

Misyonumuz

Sitemizi oluşturma aşamasında ve oluşturduktan sonra temel hedeflerimiz arasında; özellikle banka kredileri ve finansal anlamda derin eksiklik hisseden okuyucularımızın artık bilinçli hareket etmelerini sağlamaktır. Bunu yaparken tamamen ücretsiz bir şekilde çevrimiçin online hizmet vereceğiz.

Araştırma yapmak ve yapılan araştırma sonrası bilgileri en sade şekilde okuyucunun önüne getirebilmeyi temel hedef haline getirdik. Bu noktada hem maddi hem de manevi olarak gerekli özveriyi gösteriyoruz.

Vizyonumuz

Hedeflerimize ulaşmak amacıyla bir dizi çalışmalar yapıyoruz. Bunlar arasında en dikkat çekeni benzersiz içerik hazırlamaktadır. Daha önce yazılmamış ama derin bir şekilde eksikliği hissedilen konular hakkında gerçek bilgileri profesyonel ekimiz gerekli süzgeçlerden geçirip okuyucunun bilgisine sunacaktır.

Bu anlamda hem zaman hem de diğer hususlara dikkat edilecektir. Yani haberin güncel olmasına özen göstereceğiz. Bu şekilde hem gerçek bilgiler zamanında okuyucunun önüne gelmiş olacak hem de hedeflediğimiz amacımıza ulaşmış olacağız.

Yayın İlkeleri

parayadogru.com sitesi olarak en temel yayın ilkelerimizi kısaca özetlemek gerekirse; en tarafsız şekilde gerçek finansal bilgileri okuyucularımızla paylaşırken son derece dürüst olmaktır. Okuyucularımızın özel bilgilerine hassasiyet gösterip asla 3. kişiler ile paylaşmamaktayız. Türkiye, Avrupa ve Dünya piyasaları hakkında bilgileri hiçbir çıkar gözetmeksizin tarafsız bir şekilde okuyucularımızla paylaşıyoruz.