Evde Çalışarak Para Kazanma Yolları

Almanya’da Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Almanya’da evde paketleme işi veren firmalar aracılığı ile çok iyi paralar kazanabilirsiniz. Şu anda özellikle bazı salgın hastalıklar nedeni ile birçok kişi Almanya’da evde çalışarak para kazanmaya başladı. Siz de kendinize uygun bir iş seçerek evde ek iş imkanı yakalayabilirsiniz. Almanya eve iş veren firmalar 2023 yılında özellikle tekstil, düğün vb alanlarda ağırlık kazanmıştır.

Almanya Evde Paketleme İş İlanları

Almanya’nın Frankfurt, Berlin, Köln, Hamburg, Düsseldorf, Stuttgart ve Münih gibi eyalet ve şehirlerinde büyük tekstil firmaları bulunmaktadır. Bu firmalar aracılığı ile eve iş alma şansı yakalayabilirsiniz. Şu anda evden çıkmadan çalışan bayanlar günde ortalama 50 Euro’ya kadar ek gelir elde edebiliyor. Üstelik vergi gibi sorunlar da yaşanmıyor.

Almanya paketleme iş ilanları 2’ye ayrılıyor. Bunların en sık olanı fabrikalarda yapılan paketleme iş ilanları iken diğeri de evde bayanların yapabileceği paketleme iş ilanlarıdır. 2023 Yılı Almanya Eyalet İş Kur Kurumları aracılığı ile evde çalışmak isteyen bayanlara da kolaylıkla verilebilmektedir. Siz en yakın İş Kura müracaat ederek evden gelir elde etmek istediğinizi beyan edince onlar size uygun iş imkanları sağlayabiliyor. Her zaman iş çıkmıyor; ama en azından sistemin içine girmiş olursunuz.

Evde Paketleme İşi Almanya

Almanya içinde çok fazla Türk vatandaşı olduğu için evde paketleme işlerinde Türkler birbirine destek olabiliyor. Bu işi yapmakta olan bayanlar diğer tanıdıklarına yol göstererek onların da iş sahibi olmasını sağlayabilir.

Almanya paketleme işi tekstil ağı üzerine kuruludur. Evde ütü yapıp elbiseleri katlama, ambalaj, kalem montajı ve sonrasında paketleme işleri sayılabilir.

Almanya’da Evde Yapılabilecek İşler 2023

Almanya’da sanayisi çok ilerlemiş olan kentlerde zaten Türk işçiler ağırlıklı çalışıyor.

Frankfurt, Berlin, Köln, Hamburg, Düsseldorf, Stuttgart ve Münih bu kentlerden bazıları olarak öne çıkıyor. Bu kentlerde var olan büyük fabrikalar eve paketleme işi veriyor. Bu yönüyle evde paketleme işi yapılabilir.

2023 Yılında Tüm Eyaletlerde Yapılabilecek İşler Şunlardır;

 • Evde Sabun Paketleme
 • Evde Kına Paketleme
 • Ütü Yapma
 • Ev Yemekleri Yapma
 • Evde Tatlı-Baklava Yapma
 • Pasta- Börek Yapma
 • Evde tütün Sarma
 • Kalem Montajı Yapma
 • Kürdan Paketleme
 • Boncuk Tesbih Yapma
 • Evde Taş Boya ve Süsleme

Bu işler sizin yeteneğinize göre daha çok artırılabilir. Hangi alanda yetenekliyseniz o alanda evde iş yapmaya çalışın.

Almanya Evde Para Kazandıran İşler

Almanya’da evde para kazandıran iş sayısı oldukça fazladır. Bunlar içinde bayanlar için en çok göze çarpan iş evde paketleme ve kına-düğün günleri için yapılan magnet, davetiye katlama, kına malzemesi yapma, çerez paketleme gibi işlerdir.

Bu işlerin yanı sıra, bilgisayar ile arası iyi olanlar Almanya’da saatliği 20 Euroya kadar para kazanabilmektedir. Yazılım bilgisi olanlar için zaten homeofis işleri Almanya’da çok para kazandıran işler arasında yer almaktadır.

Ben bu tür işlerden anlamam diyenlere bir tavsiye verelim o zaman. Almanya’da Türklerin çok olduğu mahallerde oturuyorsanız onların da sevebileceği ürünleri evde yapıp satarak para kazanın. Mesela Türk Böreği, Türk Baklavası, Türk Lokumu, Tarhana, Kuru Pasta Çeşitleri, Yaş Pasta Çeşitleri, Turta, diğer kurabiye çeşitleri gibi ürünler Türkler tarafından çokça satın alınabilecek ürünlerdir. Bu işleri evde yaparsanız güzel paralar kazanabilirsiniz.

Frankfurt, Berlin, Köln, Hamburg, Düsseldorf, Stuttgart ve Münih…Bu şehirlerde Türkler çok yoğun yaşar. Buralarda bir yerde oturuyorsanız mutlaka deneyin bunu..

Almanya Evde Para Kazanmak

Almanya’da evde para kazanmak sanıldığı gibi zor olmayıp oldukça kolaydır. Sadece Alman devlet vergi yasası kurallarına uyduğunuz sürece sorun olmayacaktır. Vergi kanunlarında resmi olmayan gelir suç sayılıyor. Siz bunu ihlal etmedikçe Almanya’da evde para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Evde paketleme işi Almanya içinde yaşayanlar için çok güzel ek gelir kapısı açmış durumda. Ayda 2000 Euro civarı bir para getirisi neredeyse sabit bir işin kazancına denk geliyor. Evde 7*8 saatinizi ayırarak çok iyi paralar kazanabilirsiniz.

Evde para kazanabilmek için ya el işiniz olacak ya da evde özellikle gıda üzerine lezzetli yiyecek ve tatlı, hamur işi yapabiliyor olmanız gerekiyor. Bu anlamda yeteneğiniz varsa kesinlikle böyle bir iş fırsatını kaçırmayın deriz.

 

Almanya Evde Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numarası

Almanya’da evde paketleme işi yapmaya karar verdiyseniz evde iş veren firmalar ile iletişime geçmek isteyeceksiniz doğal olarak. Almanya evde iş veren firmaların telefon numaraları her yerde ya da internette bulunmaz. Çünkü, yüz yüze alışveriş ve mal teslimi yapılmaktadır. Yani sizi tanımayan bir firma siz telefon etseniz bile size paketlemesini yapmanız için size ürün göndermez.

Almanya’da evde paketleme işi veren firmaların telefon numarası yoksa nasıl iletişime geçeceksiniz. Bunun için en kolay yöntem referans yöntemidir. Yani bu işi evinde yapan birini bulup ondan size referans olmasını isteyeceksiniz.  Akrabalar ve tanıdık kişiler bu noktada en iyi yardım alacağınız kişiler olacaktır..

Dolandırıcılara Dikkat

Almanya’da evde ek iş veren firmalar gibi davranıp kişilerden kapora adı altında ön ödeme alan kişiler olduğunu biliyoruz. Bu kişilere sakın aldanmayın. Hiçbir firma ön ödeme, kapora, kargo parası vb. para isteyemez. İsteyen varsa bu kişilerin dolandırıcı olma ihtimali çok yüksektir. Kimseye Euro para göndermeyin lütfen.

 

Fabrikadan Eve İş İmkanı

Almanya eyaletlerindeki fabrikalardan iş alan kişiler ile irtibata geçin lütfen. Bazıları bu işi fason olarak vermektedir. Yani kendisi fabrikalardan iş alıp bu işi alt kişilere dağıtmaktadır. Bu şekilde hem kendisi komisyon almakta hem de yeni kişilere yeni iş imkanları bulmaktadır. Siz direk fabrikaya gidip de evde paketleme işi isterseniz büyük ihtimal size bu işler verilmez. Mutlaka bir aracı bulup o şekilde çalışmaya başlamalısınız.

Kargo İle Evlere İş Verenler

Diğer bir evde ek iş imkanı kargo ile eve iş veren firmalardır. Uzak eyaletlerden size gelecek kargolar sizin tarafınızdan iş bitirildikten sonra yine kargo ile işi veren kişiye gönderiyorsunuz. Bu yöntem çokça kullanılır; ama kargo ile iş veren yerler ve firmalar kılığına girip de bayanlardan ön ödeme alan birçok kişi olduğu biliniyor.

Kargo ile iş veren yerler kargo ücretlerini kendileri karşıladığı için bu konuda herhangi bir ödeme yapmanıza gerek yoktur.

Almanya’da evde paketleme işi veren firmalar 2023 yılı güncel iş ilanları ve diğer merak edile noktaları yazdım. Merak ettiğiniz ekstra bir şey varsa sorunuzu yorum kısmına yazabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

107 Yorum

  1. Merhabalar, iş arıyorsanız halen donus yaparsanız size yardımcı olabilirim. Bende home ofis çalışıyorum ve güzel kazanıyorum.. Size de öğretebilirim.

   1. Merhabalar Hatice hanim, anneme evde is bakiyoruz, her turlu secenege acigiz. Yardimlariniz icin simdiden cok tesekkurler!!

   2. Merhaba Hatice hn
    Sanırım bu yazı çok eski tarihli fakat ümit ediyorum ki görürsünüz
    Detaylı bilgi verebilirmisiniz rica etsem
    Şimdiden çok teşekkürler
    İyi günler

   3. Merhaba bende evden çalışmak istiyorum, paketle veya ev yemekleri olabilir,dönüş yaparsanız sevinirim.

  2. Hatice hanım merhaba banada yardımcı olurmusunuz lütfen online Home Office iş arıyorum paketleme ve de olabilir. lütfen geri dönüşünüzu bekliyorum Almanya’da yaşıyorum

  1. Merhabalar ben sinem cakmak ben calisiyorum ama yeterli gelmiyor El becerim İyidir evde de çalışmak istiyorum. Bana yardımcı olursanız sevinirim.

   1. Merhabalar. Halen is arıyorsanız size yardımcı olabilirim
    Bende evden çalışıyorum ve guzel kazanıyorum.. Sizede öğretebilirim..

    1. Merhaba ben ilgileniyorum bana dönüş yaparsanız sevinirim Hatice hanım

    2. Hatice hanım küçük bebeğim var o yüzden evde iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

    3. Merhaba Hatice Hanım ,

     Evden yapılabilecek işler hakkında bilgi almak istiyorum.

    4. Merhabalar bende evden paketleri işi vs yapmak istorum banada yardımcı olur musunuz?
     Teşekkürler

  1. Merhabalar. Halen is arıyorsanız size yardımcı olabilirim. Bende home ofis çalışıyorum ve güzel kazanıyorum. Size öğretebilirim…

   1. Merhaba Hatice Hanım ben evde ek iş olarak çalışmak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz

 1. Evde paketleme boncuk magnet işi istiyorum referans alabileceğim bir tadıdığımda yok maalesef gerçekten böyle bir işe çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

 2. Bende Evden iş yapmak istiyorum,ev yemekleri pasta ve börekte iyiyimdir
  Paketleme ilişe olabilir

 3. Evden paketleme yada el isi (boncuk, sus vs) isleri yapmak istiyorum.
  Gießen da oturuyorum.

  1. Merhaba. Halen is arıyorsanız. Size yardımcı olabilirim.. Evden çalışarak güzel kazanc sağlayabilecek bir imkani değerlendiriyorum bende

  1. Merhabalar. Halen is arıyorsanız size yardımcı olmak isterim. Bende home ofis çalışıyorum ve güzel kazanıyorum. Size öğretebilirim.

 4. Selam stuttgarta yakın oturuyorum el becerisi paket gibi işler yapmak istiyorum ilgilenen varsa cevap beklıyorum lutfen

  1. Merhabalar. Halen is arıyorsanız size yardımcı olmak isterim. Bende home ofis çalışıyorum ve güzel kazanıyorum. Size öğretebilirim.

 5. Merhaba ben almanya frankfurta yaşiyorum bende evde ek iş ariyorum nere başvurmam lazim ?

  1. Merhabalar. Halen is arıyorsanız size yardımcı olmak isterim. Bende home ofis çalışıyorum ve güzel kazanıyorum. Size öğretebilirim.

  1. Merhabalar. Halen is arıyorsanız size yardımcı olmak isterim. Bende home ofis çalışıyorum ve güzel kazanıyorum. Size öğretebilirim

 6. Merhab evden çalışmak istiyorum herşey yapabilirim dönerseniz çok mutlu olurum

  1. Merhabalar. Halen is arıyorsanız size yardımcı olmak isterim. Bende home ofis çalışıyorum ve güzel kazanıyorum. Size öğretebilirim

 7. Merhabalar 33 yasindayim evde her türlü paketleme isi yaparim ve buna ihtiyacim var dönüs yaparsaniz cok memnun Kalirim saygilar

 8. Evden is yapmak istiyorum paketleme tespih dizme Mum yapmak olur tel 01577850246

 9. Evde paketleme işi yapmak istiyorum Berlin’de yaşıyorum tanıdığım olmadığı için referanscım yok yardımcı olursanız sevinirim

 10. Merhabalar evde paketleme işi yapmak istiyorum . Remscheid da yaşıyorum .nereye baş vurmam lazım teşekkurler.

 11. Merhaba ben Limbach-Oberfrohna’da yaşıyorum evde kokulu sabun hediyelik eşyalar yapıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

  1. Merhaba işi nerden buldunuz bana da yardımcı olurmusunuz hanneverdeyim 20 yaşındayım

 12. Merhaba bende evde iş yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 13. Merhaba bende evde iş yapmak istiyorum ve malesef tanıdığım referans olacak kimsem bulunmamaktadır . Gelsenkirchen de ikamet etmekteyim . Teşekkürler

 14. Merhaba yillardir evde el yapimi paket ne olursa evde is aradım bit türlü ulaşamadım ben evde calismak istiyorum lüften bana yardımcı olurmusunuz acı bu işe çok ihtiyacın va

 15. Evde Sabun Paketleme, Kına Paketleme, Kalem Montajı Yapma, Kürdan Paketleme, Boncuk Tesbih Yapma ve Evde Taş Boya ve Süsleme işlerini yapabilirim. Bana dönerseniz sevinirim.

 16. Evde Paketleme işi yapmak istiyorum bana geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 17. Evde iş yapmak isteyen tanıdıklarım var ama nasıl olucak bilgim yok nerden iletişime geçerim bilgisi olan varsa yazsın tşk ederim

 18. Bende isterim paketleme işi sabın ütü tütün sarma kürdan paketleme

 19. Merhaba bende evde çalışmak istiyorum el işçili olan hrşeyi yapa bilirim

 20. Merhaba,
  Berlinde yaşıyorum ,Hobimi ek Gelir olarak değerlendirmek istiyorum . BOHO ev dekorasyon ve Hediyelik ürünler hazırlıyorum . İlgilenen el sanatları ve el emeğine değer veren herkezi Instagram sayfama bekliyorum .

 21. Lütfen banada dönüş sağlarsanız sevinirim evde çocuğum var küçük o yüzden dışarıda çalışmam imkansız şuan evde paketleme işi ne olursa yapabilirim.

 22. Ben Almanya duısburg yasıyorum ev de eşimle birlik kalem işi yapmak istiyorum whsap numaram 017670515217 fevzı tatli

 23. Merhaba,
  NRW -Neuss ve yakın çevresinde evden yaplılabilecek işler hakkında bilgi almak istiyorum.

  İyi günler dikerim.

  Burcu Aydin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu