Evde Çalışarak Para Kazanma Yolları

İzmir Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Artan ev maliyetleri nedeni ile birçok ev hanımı artık evde paketleme işi yaparak para kazanmaya başladı. İzmir evde paketleme işi veren firmalar ve yerler de bu yönde ev hanımlarına ek gelir sağlamaya başladı. İzmir’de evlere iş veren firmalar her ay düzenli ödeme yaparak da güven sağlamış oluyor. Evde ne gibi işler yapılabilir, İzmir evde iş ve paketleme veren firmaların telefon numarası, adres bilgileri ve onlara nasıl başvuru yapabileceğinizi yazdım.

Evde ek iş yaparak para kazanmanın en kolay yöntemlerden biri de evde sabun paketleme, kına işi yapma, boncuk-nakış işleri, evde ütü, evde katlama ve etiket kesme-yapıştırma işleri yapmaktır. Bu işleri İzmir içinde ve Buca, Gaziemir, Şirinyer, Bayraklı, Bornova, Karşıyaka, Çiğli, Menemen, Aliağa, Kemalpaşa, Torbalı, Selçuk, Bayındır ve diğer ilçelerde bulabilirsiniz. Nasıl başvuru yapacağınızı ve ne kadar para kazanacağınızı yazayım.

İlgili: Evde Kına Paketleme İşi 

İzmir’de Evde Yapılabilecek Paketleme İşleri

İzmir büyük bir şehir olduğu için fabrika sayısı da çok fazla. İzmir son yıllarda ege bölgesinin düğün, nikah ve sünnet için tam bir alışveriş merkezi olmuş durumda, Bundan dolayı binlerce kişi İzmir Kemeraltı alışveriş merkezine gelerek alışveriş yapmaktadır. Bu da dükkan sahiplerinin ev hanımlarına daha fazla iş vermesini sağlıyor.

İzmir’de ev yapılabilecek işler şunlardır;

  • Evde kına paketleme işi
  • Evde sabun paketleme ve sarma işi
  • İzmir evde tütün sarma işi
  • Evde boncuk, nakış işi
  • Tekstil ürünlerinin etiket kesme ve yapıştırma işi
  • Evde ütü yapma işi
  • Evde balon paketleme
  • Pipet, kürdan, plastik çatal kaşık paketleme
  • Evde parça başı dikim işi 2023
  • İzmir Evde Parça Başı İş Ve Paketleme İşleri Çok Yoğun

Yukarıda saydığım işler içinde sadece parça başı dikim işi için evde elektrikli dikiş makinesine sahip olmanız yeterli olacaktır. Bu iş için ortalama 5-8 bin arası bir makine alırsanız günlük 300-400 TL kazanç sağlayabilirsiniz.

İzmir’de evde paketleme işi veren firmalar

Evde paketleme işleri güvenilir mi?

Birçok kişi evde paketleme işi güvenilir mi diye soruyor. Lütfen şimdi yazdıklarımı iyi okuyun. Çünkü piyasada çok fazla dolandırıcı var. Sizden telefonla kaparo istenirse asla ve asla göndermeyin. Evde ek iş veren kişiler ciddi bir şekilde iş yapıp size işi dükkanda ya da evinizde verir. Bu iş için sizden para istemez. Özellikle kurye ücreti vb ücretler isteyenlerden uzak durun. Tekrar ifade ediyorum. Kaparo ile evde paketleme işi veriyoruz diyenlere inanıp da paranızı gönderirseniz hata yapmış olursunuz.

Diğer yandan evde işini yaptığınız firmaların güvenilir olup olmadığını araştırmak sizin hakkınız. Bu yönde tavsiyem mutlaka referans ile çalışmanızdır. Paranızı kaptırmamak ve el emeğinizin karşılığını almak için mutlaka güvenilirliğini kanıtlamış yerler işe iş yapın.

Firmalar Para Ödemelerini Yapıyor Mu?

Evde iş veren firmalar işlerinin devam edebilmesi için ödemelerini yapmak zorundadır. Ödemeler genelde iş bitiminde elden teslim edilmektedir. İnternet üzerinden, banka hesabına pek fazla ödeme yapılmaz. Bunun temel nedeni Sigortasız şekilde evde paketleme işi yaptıran firmalar bu cezadan kaçınırlar. Bu da peşin ve nakit ödeme yapılmasını sağlıyor.

Bazı uyanır firmalar ödemeleri türlü bahaneler ile geciktirirler. Bu şekilde çalışmak isteyen sağlam olmayan firmalar ile iş yapmayın. Hatta içeride kalmış ödemeniz varsa elinizdeki ürünleri teslim etmeyin. Taki paranızı tam olarak alıncaya kadar. Zaten güvenilir firmalar bir içeri bir dışarı çalışırlar. Bu şu anlama geliyor. Ürünleri size teslim ederler, siz de bunları yapıp ürünleri teslim ederken paranızı elden alırsınız ve firma size yeni bir parti ürün verir.

İzmir’de Evde İş Veren Yerler – 2023 Güncel

Size yukarıda İzmir’de evde paketleme işlerinin genelde nasıl olduğunu, hangi işlerin verilebileceğini anlattım. Şimdi İzmir içinde hangi ilçelerde ve hangi semtlerde iş verilebildiğini tek tek yazayım. Size çok yakın iş yerleri ile görüşürseniz daha iyi işler bulup daha güzel kazançlar elde edersiniz. Hem de yüz yüze iş görüşmesi her zaman daha avantajlı olacaktır.

İzmir evde paketleme işi ya da evde ek iş veren firmalar, dükkanlar denilince akla ilk olarak kesinlikle İzmir Kemeraltı Alışveriş Merkezi gelmektedir. Kemeraltı iş veren firmalara bakalım.

İzmir evde ek gelir imkanı

İzmir Kemeraltı’nda Evlere İş Veren Yerler

Kemerlatında yüzlerce dükkan bulunmaktadır. Bu dükkanların birçoğu hediyelik eşya, düğüncü mağzası, kına, sünnet ve nikah ürünleri satmaktadır. Bu dükkanlar sattıkları eşyaları ya da aksesuarları kendileri yapmak yerine uygun fiyatlı olarak ev hanımlarına yaptırmaktadır. Ev hanımları da bu yönü ile Kemeraltı sayesinde evde ek gelir sağlamaktadır.

Örneğin, nikah şekeri ya da düğün davetiye işi yapan bayanlar ortalama günde 100-200 TL kazanabilir. Kemeraltında zaten onlarca davetiye katlama işi veren yer bulunuyor. Bu yerler magnet ve düğün kına  nikah şekeri de yaptırıyor. Bu yerler ile çalışıp evde güzel ek gelir elde edebilirsiniz. Ben aşağıya İzmir Kemeraltı’nda evde paketleme işi veren firmaların telefon numaralarını, adreslerini ve iletişim bilgilerini yazacağım. Ama telefonla iletişim kurmak yerine iş görüşmesi için lütfen yüz yüze görüşün.

İzmir Kemeraltı Evde İş Veren Yerlerin Telefon Numarası ve Adresleri

Aşağıda İzmir Kemeraltı alışveriş merkezinin bazı dükkan bilgileri verilmiştir. Bu dükkanlar ile görüşüp evde ek iş isteyebilirsiniz. Lütfen telefonla evde ek iş istemeyin. Yüz yüze gidip iş şartlarını görüşün ve anlaşmanızı bu şekilde yapın.

Kemeraltı Yiyecek Alışveriş
(1) · Alışveriş merkezi
Havra Sk. No:38
Açık ⋅ Kapanış saati: 20:30
Mağaza içinde alışveriş

Kemeraltı Çarşı
(4) · Alışveriş merkezi
920/ 1 Sok, Piyaleoğlu Çarşısı
24 saat açık
Mağaza içinde alışveriş·Arabaya teslim alma·Adrese servis

Kemer Alışveriş Merkezi
(130) · Alışveriş merkezi
Açık ⋅ Kapanış saati: 20:30
Mağaza içinde alışveriş

Kemeraltı  Pazarı ( Giyim + Hediyelik + Oyuncak )
(1) · Alışveriş merkezi
853. Sk.  0532
Açık ⋅ Kapanış saati: 20:00
Mağaza içinde alışveriş

 Pasajı – Kemeraltı Çarşısı İzmir
(2) · Alışveriş merkezi
Konak/İzmir
Mağaza içinde alışveriş

Kemeraltı r Çarşısı
(109) · Alışveriş merkezi
874. Sk. 17 H · (0232)
Açık ⋅ Kapanış saati: 19:00
Mağaza içinde alışveriş

 AVM İZMİR
(460) · Mağaza
K, 871. Sk. NO :
Açık ⋅ Kapanış saati: 23:00
Mağaza içinde alışveriş·Arabaya teslim alma

Kemeraltı Rehberi
(1) · Alışveriş merkezi
Anafartalar Cd.
Açık ⋅ Kapanış saati: 19:00
Mağaza içinde alışveriş

 Kemeraltı
(2) · Alışveriş merkezi
86 Sk. 12/A
Açık ⋅ Kapanış saati: 21:00
Mağaza içinde alışveriş

 Meydan
(34) · Alışveriş merkezi
Konak/İzmir
Açık ⋅ Kapanış saati: 20:00
Mağaza içinde alışveriş

Kemeraltı Çarşısı
(27 B) · Turistik Yer
Anafartalar Cd.
Açık ⋅ Kapanış saati: 19:00
Çeşitli ürünlerin satıldığı hareketli çarşı

Mavi – İzmir Kemeraltı
(486) · Giyim mağazası
Nadir Nadi Cad, Milli Kütüphane Cd.
Açık ⋅ Kapanış saati: 20:00
Mağaza içinde alışveriş·Mağazadan teslim alma

İç Giyim Kemeraltı
(1) · Giyim mağazası
Kemeraltı Çarşısı, Kızlarağası Hanı Yanı,
Açık ⋅ Kapanış saati: 22:00
Mağaza içinde alışveriş

Yorum yok · Alışveriş merkezi
No:, 872. Sk. No:60
Açık ⋅ Kapanış saati: 20:30
Mağaza içinde alışveriş

 Teks
(7) · Giyim mağazası
anafartalar caddesi kapalı çarşı
Açık ⋅ Kapanış saati: 19:00
Mağaza içinde alışveriş

Kemeraltı çanta tamircisi
(6) · Alışveriş merkezi
Anafar
Açık ⋅ Kapanış saati: 17:00
Mağaza içinde alışveriş

(7) · Kozmetik mağazası
KONAK MH. ANAFARTALAR CD Sokak 13
Açık ⋅ Kapanış saati: 20:30
Mağaza içinde alışveriş

(15) · Alışveriş merkezi
861. Sk.
Açık ⋅ Kapanış saati: 20:00
Mağaza içinde alışveriş·Mağazadan teslim alma

Yorum yok · Giyim mağazası
Konak Mahallesi Atatürk Cad. Konak
Açık ⋅ Kapanış saati: 20:30
Mağaza içinde alışveriş·Mağazadan teslim alma

İzmir Karşıyaka’da Evlere İş Veren Yerler

İzmir’in en büyük ilçelerinden olan Karşıyaka ev hanımları için büyük imkanlar sağlıyor. Karşıyaka’da bulunan fabrikalar, dükkanlar evde sabun paketleme işi başta olmak üzere, evde kına paketleme, tekstil ürünlerinin işlenmesi gibi işler vermektedir. Aylık olarak ortalama 300-4000 TL arası kazanç sağlıyor. Karşıyaka genelde ekonomik durumu iyi olan aileler otursa da iş yerleri ihtiyaç duyan ev hanımları için evde paketleme işi başta olmak üzere birçok iş seçeneği sunabiliyor.

İzmir Bayraklı ‘da Evlere İş Veren Yerler

Bayraklı İzmir’de evde ek iş imkanı sağlayan ilçelerinden biridir. Evde ek iş imkanları içinde; evde pipet yapma, ev yemekleri yapma, evde tekstil ürünleri işi, evde ütü yapma gibi işler verilir. Bayraklı semtinde evde yapabileceğiniz diğer bir iş türü de evde çocuk bakım işidir. Çalışan anne-babalar çocuklarına uygun fiyatlı bakıcı bulamadıklarında sizin gibi evde çocuk bakmak isteyen ev hanımlarından ricada bulunup paraya çocuk baktırmaktadır. Bunu da düşünebilirsiniz.

Buca Evde Paketleme İşi Veren Firmalar 2023

Buca İzmir’de tekstilin kalbi olarak bilinir. Bina altında küçük iş yerleri faaliytelerini sürdürürken işler yetişmediğinde ev hanımlarına evde ek iş verilmektedir. Bu işler genelde parça başı olsa da güzel paralar kazandırır. Örneğin en çok penye, tshört dikilir. Bu elbiseler parçalı olarak gelir ve siz de bunları belirlenen yerlerden dikersiniz. Her parça için ortalama 5-10 TL para alabilirsiniz. Şu anda tekstil atölyelerinde parça başı iş 8 TL civarında olduğuna göre bu rakam civarı size ödeme yapılır.

İzmir Bornova, Gaziemir, Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Gaziemir, Bornova diğer büyük semtler arasında bulunur. İzmir merkez ilçelerde evde paketleme işi olanağı daha fazla oluyor. Çünkü hem büyük fabrikalar hem de küçük atölyeler bu ilçelerde yoğunlaştığı için daha fazla ek gelir imkanı tanınıyor.

Bornova’da ve Gaziemir’de tekstil atölyeleri ve düğün-eğlence-kına malzemeleri satan yerler ile mutlaka irtibat kurun. Yüz yüze görüşmenizi tavsiye ederiz. Bu yerler size uygun iş seçenekleri sunacak olup beğenmeniz durumunda evde para kazanmaya başlayabilirsiniz.

 

İzmir Kemalpaşa ve Torbalı Evde Ek İş Verenler

Kemalpaşa, Torbalı biraz daha İzmir Merkezden uzak olsa da yine de kendi ilçe merkezlerindeki dükkan sahipleri sayesinde iyi ek gelir imkanı tanımaktadır. Torbalı ve Kemalpaşa tam bir zeytin ve zeytin yağı merkezi olduğu için evde sabun paketleme konusunda oldukça iyi iş fırsatları çıkabiliyor. Kemalpaşa ve Torbalı’da evde sabun paketleme, kolonya paketleme, sabun ipi bağlama, kokulu bal mumu, süs sabunu, kokulu sabun işleri yapabilirsiniz. Bunun için ya dükkan sahipleri ile görüşeceksiniz ya da fabrika ve atölyelere giderek evde ek iş imkanı talep edeceksiniz.

 

İzmir Bayındır, Tire, Ödemiş, Selçuk, Beydağı Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

İzmir’in uzak ilçelerinde olan; Ödemiş, Beydağı, Selçuk, Bayındır, Tire ilçelerinde evde paketleme işleri verilmektedir. Bu işler genelde yine tekstil işleri olup evde etiket kesme, dikim işleri olmaktadır. Bunun yanı sıra evde tütün sarma, sigara dolumu ve sarma gibi işler de ek gelir sağlıyor.

Bu bölgeler zeytin bölgesi olduğu için zeytin yağı sabunu paketleme işi revaçta diyebiliriz. Her yerde olduğu gibi düğün sezonlarında kına paketleme, çerez paketleme, düğün davetiyesi katlama, magnet yapma işlerini de yapabilirsiniz. Bunun için davetiye basan bir yer ile görüşmeniz yeterli olacaktır. Size her konuda yön verip bilgi verecektir.

İzmir Evlere Paketleme İşi Veren Yerler ve Telefon Numaraları

İzmir’de evde paketleme işi veren firmaların telefon numarası 2022 yılı itibari ile aşağıda listelendi. Ama iş istiyorsanız telefon etmek yerine gidip yüz yüze iş görüşmesi yapın. İş veren firmaların telefonla yapılan aramalarda karşıdaki kişileri tanıyamadıkları için kargo ile iş için ürün göndermek istemezler. Hem yüz yüze görüşürseniz şartları daha iyi belirlemiş olursunuz. İş çıkarsa da ya siz elden teslim alırsınız ya da onlar sizin evinize kadar getirirler. Yine de İzmir evde paketleme işi veren firmaların telefon numarasını yazalım.

(0232) 484 55 1r

0232 484 54 2ç

0232 639 83 2k

0232 567 23 2p

0232 671 39 3s

0232 590 23 1x

0232 459 19 2x

yukarıdaki telefon numaraları İzmir içinde evde ek iş imkanı sağlayan firmalara ait olup telefon etmeyip şahsen görüşmenizi tavsiye ederiz.

İzmir Evde Ek İş Yorumlar

İnternet üzerinden binlerce evde ek iş imkanı ile ilgili yazı, paylaşım görüyorsunuz. Bu paylaşım yapan kişilerin çoğunun memnun olmadığını daha doğrusu dolandırıcılara para kaptırdığını görürsünüz. Siz de bu kötü yorum yapanların hatasına düşmemek için kaparo dolandırıcılarına dikkat edip paranızı kaptırmamaya çalışın. İzmir evde ek iş yorumları bu yönü ile siz yol gösterebilir ama yorum ve şikayetlerden ziyade size verdiğimiz tavsiyeleri uygulayın. Birincisi kesinlikle sizi telefonla arayan kişilere para göndermeyin. Çok ucuza evde ek iş yapmayın ve kendinizi sömürtmeyin. İşe ihtiyacınız olduğunu düşünüyorum bu nedenle sadece referansı olan iş yeri sahipleri ile görüşün ve iş yapın.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu