Ekonomi

Toptan İç Çamaşırı Satan Yerler KİLO İLE İÇ ÇAMAŞIRI

Kilo ile iç çamaşırı toptan fiyatları 2023 yılında belirlenmiş durumda. Toptan iç çamaşırı satan yerler ile çalıştığınızda kar marjınız çok daha yüksek olacaktır. İç giyim ticareti yapanlar için en ucuz, pazar malı toptan iç çamaşırı fiyatlarını yazdım. İstanbul, Ankara, Adana, Bursa, Gaziantep, Denizli ve İzmir toptan iç giyim satan yerleri yazdık. Toptan bayan, erkek, çocuk atlet, külot, çorap, zıbın, südyen vb iç giyim ürünlerini hem gümrük fazlası hem de ihracat fazlası olarak burada bulabilirsiniz. Çuval hesabı, balya hesabı ve kilo iç çamaşırı alım-satımı için lütfen sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Kilo İç Çamaşırı Satan Yerler 2023

İç giyimde kar marjı çok yüksektir. Ama ürünler doğru yerden satın alınırsa kazandırır. Ticarette altın kural şudur; mal satarken değil mal alırken kazanırsınız. Bu nedenle iyi mal iyi para kazandırır diye düşünüyoruz. Bu noktada özellikle esnaf ve büyük işletmeler, pazarcılar doğru iç çamaşırı satan yerleri iyi tespit edip alışverişi bu kişilerden yapmalıdır.

Karşılıklı güven oluştuğunda sadece kargo ile kapıda ödeme ile iç çamaşırı siparişi verebilirsiniz. Kilo ile iç çamaşırı satan yerler 2023 itibari ile daha çok Bursa, İstanbul, Ankara, Adana, Mersin, Konya, İzmir, Denizli, Kocaeli, Gaziantep bölgelerinde çoğalmış durumdadır. Daha önce sadece İstanbul merkezli toptancılar ile çalışan esnaflarımız yol maliyetlerinin çok artması nedeni ile artık ege bölgesi başta olmak üzere birçok yerden kilo ile iç çamaşırı satın alabilmektedir.

Kilo İle İç Çamaşırı Satan Yerler 2023

Pazar Malı İç Çamaşırı Satanlar

İç giyimde pazar malı ürünlerin alt kalite olması nedeni ile fiyatlar gerçekten çok ucuzdur. Bu ürünleri satın aldığınızda kar marjınız neredeyse %500 kadar olabilir. Kilo ile 5 TL’ye gelen 5 adet atlet ya da külot tane hesabı 5 TL’ye satıldığında bir üründen %500 para kazanmış olursunuz.

Pazar malı ve dökme iç giyim satanlar İstanbul Merter merkezli çalışıyorlar. Ama son dönemlerde artan lojistik maliyetler nedeni ile birçok toptancı firması Anadoluda depo ve bölge alt bayileri tuttular. Bu bayiler aracılığı ile İstanbul’da bulacağınız ürünleri örneğin Denizli’de aynı fiyata bulabilirsiniz.

Kilo İle İç Çamaşırı Toptan Fiyatları 2023

Birçok müşteri ve okuyucumuz toptan ve kilo ile iç çamaşırı fiyatlarını soruyor. Özelden verdiğimiz fiyat listesini buradan da paylaşabiliriz. Ama birçok kişi yanlış kilo ile fiyat bilgisini hesaplarken yanlış yaptığı için farklı anlaşılabiliyor. Bir de fiyatlar sürekli güncelleniyor maalesef ondan dolayı en doğru fiyat listesi ya yorum yapılarak alınabilir ya da özelden yazılabilir. Toptan ve kilo ile iç çamaşırı fiyatlar 2022 için lütfen bilgi isteyiniz.

Bayan iç giyim toptan, erkek iç giyim, çocuk iç giyim toptan fiyatları en uygun İstanbul Yeşildirek iç giyim merkezinde bulunmaktadır.

İstanbul Toptan İç Çamaşırı Satan Yerlerin Adresleri ve Telefon

İstanbul’dan şahsen gelip ürün satın almak isteyebilirsiniz. Ya da telefonla ana üretici firmaya ulaşmak isteyebilirsiniz. Şu anda İstanbul Merkezli özellikle Mahmutpaşa ve Merter, Güngören’de toptan iç çamaşırı satan yerlerin ana merkezleri bulunmaktadır. İstanbul’da toptan iç giyim satan yerler arasında en önemli bölgeler;

  • Eminönü iç çamaşırı hanı
  • Mahmutpaşa
  • Merter
  • Güngören

Bu yerler dışında birçok tekstil firması defolu olsun ya da normal ürün olsun fabrika satış mağazalarında satış yapıyorlar.

Toptan İç Çamaşırı Fiyatları 2023

İzmir Toptan İç Çamaşırı Satan Yerler 2023

İzmir bölgesinde bulunmanız durumunda İzmir toptancıları ile irtibata geçmeniz daha ucuza mal almanızı sağlayacaktır. İzmir’de toptan iç çamaşırı satan yerler arasında organize sanayi bölgesinde bulunan tekstil fabrikaları ve bunlardan daha da önemlisi Konak, Çankaya, Basmane bölgesinde bulunan Kemeraltı alışveriş yerinde ana toptancı mağazaları bulunmaktadır. İç giyimde kemeraltını tercih ederseniz gerçekten çok daha ucuza mal almış olacaksınız.

Eminönü iç çamaşır hanı

Tarihi Eminönü iç çamaşır hanı pazarcılar, iç çamaşırı ticari yapan tüccarlar, mağaza sahiplerinin ana durağı konumundadır. Her gün binlerce kişi bu noktaya gelip milyonlarca TL değerinde iş hacmi gerçekleştirirler.

Toptan iç çamaşırı için Eminönü çamaşır hanını es geçmeyin bence.

Pazar malı Defolu toptan iç çamaşırı 2023

Defolu ürün konusunda eğer satış yaptığınız bölge problem değilse o zaman gerçek manada ucuz ürün satın aldığınızda çok güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Bazı müşteriler çuval hesabı ve kilo ile yüzlerce KG iç giyim malzemesi satın alıp bunları binlerce TL’ye parça başına satmaktadır. Bu da ticaret anlamında müthiş bir geri dönüş sağlamaktadır.

Siz de pazar malı dökme mal ve defolu ürünleri tercih ederseniz kar marjınızı yüksek tutabilirsiniz. 2022 senesinde defolu ürün almanız durumunda fiyat listesi olarak şu anda kilo hesabı neredeyse 3 TL’ye gelmektedir. Defoları çok büyük ve göze çarpanlar zaten genelde çuvala konulmaz. Ama yine de içinde satılamayacak kadar çok defolu ürünler de çıkacaktır.

Dökme Mal

Birçok kişi defolu ürünlerin yanında özellikle pazarda satabileceği dökme iç çamaşırı isteyebiliyor. Bu ürünler alırken neredeyse çaput parasına alınıp satarken tane başı 5 TL gibi bir rakama satılmaktadır. Parça başına çok kar edilmese de toptan satın alımlarda güzel gelirler elde edebilisiniz.

Merter toptan iç Giyim fiyatları

Merter toptan iç çamaşırı satışında ana merkez diyebilirim. Merter’den fiyat almadan hiçbir şekilde ürün almamalısınız. Zaten fiyat araştırması sonrası Merter’den daha ucuz bir yer olmadığını göreceksiniz. Bu benim tahminim tabi. Yine ucuz ve uygun ürün satan yerler mutlaka çıkacaktır.

Merter toptan iç giyim fiyatlarını aldıktan sonra ödeme konusunda da yardımcı oluyorlar. Senet, çek, vade gibi seçenekler sunulmaktadır. İlk parti malda belki bu seçenekler yerine kredi kartına taksit gibi seçenekler sunulabilir. İlk alışverişiniz sonrasında ise elden taksitle, senetle ve çek ile alışveriş yapabilirsiniz.

Bursa kilo ile iç çamaşırı toptan fiyatları

Bursa tekstil konusunda çok büyük bir sektör haline geldiği için toptan mal satın almak istediğinizde Bursa ilindeki toptan iç çamaşırı satan yerleri tercih edebilirsiniz. Bursa Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım, Kozyatağı gibi yerlerde toptan iç giyim satan yerleri bulabilirsiniz.

Adana kilo ile iç çamaşırı toptan fiyatları

Adana yine güney bölgesinde toptan iç çamaşırı almak isteyenler için iyi bir pazar bölgesi sayılır. Osmaniye, Antalya, Mersin, Diyarbakır, Kayseri, Sivas, Konya bölgelerinde oturan pazarcı ve mağaza esnafları ürünlerini ucuz fiyattan Adana’dan satın alabilirler.

Gaziantep kilo ile iç çamaşırı toptan fiyatları

Gaziantep toptan tekstil ürünleri satan yerler bulunmaktadır. Gaziantep Şahinbey, Şehitkamil ilçelerinde bulunan organize sanayi bölgesi tekstil firmaları hem fabrika satış mağazalarında hem de satış noktalarında kilo ile iç çamaşırı satışı yapılmaktadır. 2023 yılı güncel toptan iç çamaşırı fiyatları Gaziantep bölgesinde liste fiyatları fabrika satış mağazalarında farklılık göstermektedir. Her mağazanın ürünleri, pazar malı ve dökme, defolu olarak ayrıldığı için ürün liste fiyatları da farklı olabilir.

İlgili Makaleler

11 Yorum

  1. iyi günler bana kilo ile bay bayan iç çamaşırı lazım var ise kilosu nekadar sipariş verecektim nasıl size ulaşabilirim telefonunuza

  2. Kilo ile iç çamaşır almak istiyorum. Fiyatlar nelerdir defolu, ve defosuz olmak üzere fiyat verebilirmisiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu