Ekonomi

Ekrem Coşkun Et Döner Kar Marjı ve Bayilik Ücreti 2024

Ekrem Coşkun et döner, 10 Aralık 2013 tarihinde kurulan bir firmadır. 2018 yılında franchise ağı ile büyüyen firma, Türkiye genelinde çok sayıda şubeye sahiptir. Ekrem Coşkun et döner kar marjı ve bayilik ücreti, bu firmadan franchising almak isteyenlerin merak ettiği konulardan biridir.

Ne yediğini bilmek herkesin hakkı mottosu ile faaliyetlerine başlayan firma, sağlıklı ve kaliteli döneri ile dikkat çekmektedir. Şube sayısı ve marka tanınırlığının artmasıyla birlikte dönerlere olan ilgi de artmaktadır.

Yazımızın devamında, Ekrem Coşkun et döner bayilik ile ilgili merak ettiğiniz tüm detayları bulabilirsiniz.

Ekrem Coşkun Döner Bayilik Şartları

Ekrem Coşkun döner bayilik için öncelikle başvuru şartlarının sağlanması gerekir. Bu şartlar sadece sermaye, yani maddi imkanla ilgili değildir. Marka değerinin korunması adına farklı şartların da sağlanması istenir.

2018 yılında bayilikler vermeye başlayan firma, kalite konusundan kesinlikle ödün vermemiş ve her zaman yüksek kaliteyi hedeflemiştir. Bu yüzden bayilik verme konusunda ince eleyip sık dokudukları ifade edilebilir. Ekrem Coşkun döner bayilik şartları şu şekildedir:

 • İnsan yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde, yeterli büyüklükte dükkan (Ana cadde, okul çevresi vb.)
 • Temiz bir ticari geçmiş
 • Banka kredi notunun yüksek olması
 • İş disiplini
 • Yeniliklere açık olmak ve çalışkanlık
 • Şubenin açılacağı noktanın yakınında farklı bir şube olmaması
 • Sermaye

Sermaye, bu süreçte oldukça önemlidir. Şubenin açılabilmesi için ilk yatırım bedeline sahip olunması veya bunun bankalardan kredi ile alınabileceğinin gösterilmesi gerekir. Banka kredi notunun talep edilmesinin arkasında bu durum vardır.

Ekrem Coşkun Döner Bayilik Ücreti 2024

Ekrem Coşkun et döner, bayilik konusunda iki farklı seçenek sunar. Bunlardan biri Express şube iken, diğeri ise +Plus şube şeklindedir.

Express şube, personel sayısı ile kurulum ve sabit giderlerin düşük tutulduğu bir seçenektir. Burada self servis modeline vardır ve kar marjı daha düşüktür. Fiyatın uygun olması nedeniyle satış adedi daha yüksektir. +Plus seçenek ise klasik döner bayisi olarak düşünebilir.

Tercih edilecek seçeneğe göre firmanın talep ettiği bayilik ücreti farklıdır. Ekrem Coşkun döner bayilik ücreti 2024 için şu şekildedir:

 • Express Şube: 210.000 TL
 • +Plus Şube: 300.000 TL

Bu fiyatlara KDV dahil değildir. KDV de, bayiliği alanlar tarafından ödenecektir.

Ekrem Coşkun Döner Bayiliği Nasıl Alınır?

Ekrem Coşkun döner bayiliği almak için ilk olarak istenen şartların sağlanması ve gerekli maddi güce sahip olmak gerekir. Şartlardan herhangi birinin sağlanamaması veya gerekli sermayeye sahip olmama durumunda, başvurunuz kabul edilmeyecektir.

Ekrem Coşkun döner bayiliği başvurusu, https://www.ekremcoskundoner.com.tr/basvuru/ adresinde bulunan formdan yapılır. Bu formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra süreç başlar. Firma yetkilileri sizlere ulaşır ve mülakat için görüşmeye davet eder.

Yapılacak görüşmelerin ardından gerekli şartları taşıdığınız anlaşılırsa başvurunuz kabul edilir. Bu aşamadan sonra şube kurulumu için süreç başlar.

Ekrem Coşkun Döner Bayiliği Avantajları

Ekrem Coşkun döner, bayilik alanlara önemli avantajlar sağlar. Söz konusu avantajlar şu şekilde sıralanabilir:

 • Uygun fiyata kaliteli ve gerçek et döner satmanızı sağlar.
 • Dönerlerin içerisinde çocukların ve yetişkinlerin sağlıklarını tehdit eden herhangi bir katkı maddesi kullanılmaz.
 • Et dönerler, yüksek standartlara sahip tesislerde hazırlanarak şubelere teslim edilir.
 • Dönerde kullanılan ekmekler, özel anlaşmalı fırınlarda, özel bir reçete ile hazırlanır.
 • Personel ve usta konusunda destek verilir.
 • Şubenin elde ettiği cirodan herhangi bir pay alınmaz.
 • Nakliye bedeli talep edilmez.
 • Yer seçiminde teknik destek verilir.
 • İnşaat ve kurulum için farklı konsept seçenekleri sunulur.

Ekrem Coşkun Bayilik Maliyeti

Bayilik almak isteyen girişimciler açısından franchise bedeli önemli olduğu kadar, diğer maliyetler de son derece önemlidir. Nihayetinde marka bedelinin ödenmesi ile maliyetler bitmeyecek. Bu süreçte kiralanan dükkanın hazırlanması ve markanın konseptine uygun hale getirilmesi için de ciddi bir para gerekir.

İnşaat ve kurulum için Ekrem Coşkun döner destek vermektedir. Express konsepti için 500.000 TL ile 600.000 TL arasındaki bir bedele, inşaat ve kurulumu tamamlamaktadır. Plus konsept için rakam biraz daha fazladır.

Buradaki maliyetler il, ilçe ve bölgeye göre farklılık gösterebilir. Daha yüksek veya daha düşük olabilir.

Marka bedeli de dikkate alındığında, ilk yatırım bedelinin yaklaşık olarak 1 milyon TL seviyesine yaklaşacağını ifade etmek yanlış olmayacaktır.

Ekrem Coşkun Et Döner Kar Marjı ve Bayilik Ücreti

Ekrem Coşkun Et Döner Bayilik İletişim

Ekrem Coşkun et döner bayilik iletişim için sizlerle paylaşmış olduğumuz adresteki formu doldurmanız yeterlidir. Bir süre sonra size telefonla geri dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte telefonla görüşmek isterseniz, aşağıdaki numaraları kullanabilirsiniz:

 • Telefon: 0332 355 77 77
 • Çağrı Merkezi: 444 4 922

Firmanın diğer iletişim bilgileri ise şu şekildedir:

 • Mail: info@ekremcoskundoner.com.tr
 • Merkez Ofis Adres: Fevziçakmak Mah. Aslım Cad. Atiker 1. Sanayi Sitesi No:38 /AB Karatay / KONYA

Ekrem Coşkun Kar Oranı

Ekrem Coşkun döner bayilik konusunda merak edilen en önemli hususlardan biri kar oranıdır. Firmanın resmi sitesinde bu konuda bir bilgilendirme yoktur. Ancak yapılacak görüşmede konuya ilişkin detaylar verilecektir.

Ekrem Coşkun kar oranı, %50 ile %60 arasındadır. Elde edilen cironun yaklaşık olarak yarısı, bazen daha da fazlası direkt olarak kardır. Günlük 4.000 TL ciro yaptığınızda, kazancınız 2.000 TL civarında olur. Aylık baz da ise 60.000 TL’ye yakın kazanç elde edersiniz.

Firmanın birçok şubesinin aylık gelirinin 100.000 TL üzerinde olduğu bilinmektedir. Dolayısıyla girişimciler açısından çok önemli bir seçenektir.

Ekrem Coşkun Bayilik Yorumlar

Ekrem Coşkun bayilik yorumlar, genellikle internet ortamında yer almamaktadır. Bu yüzden gerçek yorumlara ulaşmak zordur.

Bayiliğe olan talep dikkate alındığında, bayilik alanların son derece memnun oldukları ifade edilebilir. Zaten aylık kazancın çok yüksek olması, bayi sahiplerini fazlasıyla mutlu edecektir.

İlgili : Levent Börek Bayilik Anahtar Teslim

İlgili: Bülent Börek Bayilik Anahtar Teslim

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu