Ekonomi

Zara İhraç Fazlası Ürünler Nereden Alınır?

Toptan giyim eşyası satın alındıktan sonra bunu perakende satmanız durumunda kar marjınız ortalama %500 civarı olmaktadır. Bu nedenle bu işi yapanlar bundan iyi paralar kazanıyor. Özellikle Zara gibi markaların kazançları daha iyi oluyor. Zara ihraç fazlası ürünler nereden alınır? Zara ihraç fazlası toptan ürünleri satın alarak kazancınızı 1’e 5 yapabilirsiniz. Bunun nasıl olacağını ve ürünleri nereden satın alabileceğinizi burada detaylı bir şekilde anlattım.

Zara ihraç fazlası nereden alınır?

Fabrikaların yapmış oldukları ürünlerin ihraç edilmesi birinci önceliktir her zaman. Ama yapılan üretim hataları nedeni ile her üründe çok küçük de olsa defolar olabiliyor. Bu ürünler dışarıya satılamadığı için İstanbul’dan İzmir, Ankara, Adana ve Gaziantep gibi illere gönderilip satılmaktadır.

İhraç fazlası ürünlerin bir nedeni de yabancı alıcı ülkelerin bazı durumlarda gümrükte sorun çıkarmalarıdır. Siyasi ve ekonomik genel sorunlar bahane edilerek bazen satışlar gümrükte iptal edilmektedir. Bu durumda bu ürünler Anadolu’da değişik illerde giyim mağazalarına satılmaktadır. Çok ucuz şekilde seri malları ve parti malları satışı bu şekilde yapılmaktadır.

zara ihracat fazlası mal nereden alınır 2023

Zara ihraç fazlası ürünler orjinal mi?

Zara ürünler ihraç fazlası olması o ürünlerin sahte ya da imitasyon olduğu anlamına gelmiyor. Zara ürünleri ihraç fazlası olsa da orijinal olarak satışa sunulmaktadır. Zaten satın alınacak ürünlerde fatura kesileceği için bu noktada sorun olmayacaktır.

Zara ihraç fazlası ürünler Online satış

Zara marka ihraç fazlası ürünler fabrikada üretildikten sonra ihraç işlemleri başlatılır. İhtiyaç fazlası ve sipariş fazlası ürünler gümrüklere gönderilmez. Bu ürünler fabrikaların yanı başında açılan kurumsal mağazalarda balya olarak satılır. Bazı ürünler adet olarak satılırken bazıları toptan ya da kilo ile satılmaktadır. Bundan dolayı Zara ürünler online olarak satılmamaktadır.

Zara ihracat fazlası toptan merter

Merter tekstil ürünlerinin üretildiği ve iş hanlarının olduğu ana merkez olarak kabul edilir. Türkiye ve İstanbul’da tekstilin borsası, ürün piyasası burada belirlenir. Zara başta olmak üzere birçok ürün defolu ya da kilo ile burada satılmaktadır. Ürünler toptan fiyatından çok daha ucuza satın alınabilmektedir. Merter toptancı çarşısına giderek ihraç fazlası mal satın almak için güvenilir kişiler ile çalışmalısınız.

Fabrikadan ihracat fazlası ürünler

Fabrikadan ihracat fazlası ürünleri satın almak için ilk bakacağınız yer İstanbul olmalıdır. İstanbul’da da bakacağınız yerler arasında; Bağcılar ve Zeytinburnu ilk sırada yer almaktadır. Zeytinburnu Merter bölgesi fabrikadan satış için en uygun yerdir.

İLGİLİ: En ucuz ihracat fazlası mallar

Merter ihraç fazlası marka ürünler

Merter’de onlarca çeşit marka ürünler ucuza satılmaktadır. Toptan satın alacağınız ürünleri ister kapıda ödeme ister diğer türlü, çek-senet olarak ödeyebilirsiniz. Güvenilir alıcı ve satıcılar arasında genelde vade yapılmaktadır. Peşin de çalışan kişiler var ama öncelikle vadeli çalışırsanız daha kazançlı çıkarsınız.

Zara ihraç fazlası ürünler Bebek toptan

Zara ürünler içinde çocuk giyim, kadın giyim, erkek giyim ve bebek giyim grupları bulunmaktadır. Özellikle Zara toptan bebek ürünlerinde Merter bölgesinde çok fazla satıcı bulabilirsiniz. Bağlantıyı sağlam yaptığınızda her seferinde sizin gitmenize gerek kalmayacaktır.

Kargo ile gelen ürünleri mağazanızda satabilirsiniz. Zara bershka ihraç fazlası toptan ürün paketleri arasında; bayan giyim, genç giyim erkek giyim ve bebek giyim ürünleri bulunmaktadır.  Zara giyim toptan satış yerleri vasıtası ile istediğiniz parti malı ürünleri tedarik edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. Zara berskha koton gibi markaların toptan ürünlerini nerden alabiliriz tam adres verirmisiniz

  2. Merhaba zara mango inditex grup h&m koton gibi markaların ihraç fazlası ürünlerini adrea olarak istanbulda nereden temin edebiliriz firma ismi de olur. Özellikle çanta ayakkabı vs yide merak ediyorum onlarada ulaşılabilir mi? Yardımcı olursanız çok sevinirim ????

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu