Krediler

Litmeç Hesap Silme

Litmeç hesap silme, uygulama içerisindeki hesabınıza ait verilerin, elmasların ve diğer dataların kalıcı olarak silinmesini sağlar. Böylece ilgili uygulama ile ilgili herhangi bir bağlantınız kalmaz.

Litmatch veya kullanıcılar arasındaki adıyla Litmeç, arkadaş bulma ve duyguları paylaşmanız için geliştirilmiş bir uygulamadır. Dünya genelinde ve ülkemizde yoğun olarak kullanılmaktadır. Ancak farklı nedenlerden dolayı hesaplarını kapatmak isteyenler, Litmeç hesap silme yapmaktadır.

Bu yazımızda Litmatch hesap silme nasıl yapılır sorusunun detaylı yanıtını ve konuya ilişkin diğer detayları bulabilirsiniz.

Litmeç Hesap Silme

Litmeç Hesap Silme 2022

Litmeç kullanıcıları, oluşturdukları hesaplarından yeni arkadaşlar bulabilir veya uygulama üzerinden duygularını paylaşabilir. Yaptıkları tüm işlemler, hesaplarına data olarak kaydedilir. Söz konusu dataların silinmesi için Litmeç hesap silme yapılmalıdır.

Buradaki hesap silme ile uygulamanın kaldırılması işleminin karıştırılmaması gerekir. Uygulamayı ana ekrandan veya telefonun Ayarlar > Uygulamalar bölümünden kaldırmak mümkündür. Fakat uygulamayı kaldırsanız dahi, uygulama içerisindeki hesabınız ve dolayısıyla verileriniz silinmeyecektir.

Hesabınızı silmediğinizde, diğer kullanıcılar hesabınızı görmeye ve verilerinize erişmeye devam eder. İlgili uygulama ile bağınızın tamamen kopmasını istiyorsanız, Litmatch hesap silme yapmalısınız.

Litmeç Hesap Silme Yok

Litmeç hesap silme yok veya Litmeç hesap kapat yok şeklindeki şikayetler, yakın zamana kadar çok fazla dile getirilmekteydi. Bu durumun nedeni, uygulamanın içerisinde hesap silme seçeneğinin olmamasıydı.

Geçmişte yapılan bu şikayetler sonucunda uygulamanın geliştiricileri, yaptıkları güncelleme ile hesap kapatma bölümü eklediler. Hesaplarını silmek veya kapatmak isteyenler, artık bu bölümü kullanarak tüm verilerini kolayca silebilir.

Litmeç Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Litmeç hesap silme, uygulamanın içerisindeki menülerden yapılır. Bu işlem, İOS ve Android telefonlar için genel itibariyle aynı olsa da, bazı küçük farklılıklar olabilir. Dolayısıyla telefonunuzun işletim sistemine göre, sizinle paylaştığımız adımları izleyerek hesap silmeyi yapabilirsiniz.

·         Litmeç Hesap Silme iPhone (IOS)

Litmeç hesap silme iPhone / ios için öncelikle uygulamaya girmeniz ve daha sonra şu adımları takip etmeniz gerekir:

  • Sağ alt köşede yer alan Ben sekmesine geçin.
  • Sağ üst köşede yer alan Ayarlar bölümüne giriş yapın.
  • Alt bölümlerde yer alan Hesap Kapatma butonuna basın.
  • Tüm seçeneklere tik atın ve altta yer alan Onayla butonuna basın.
  • Son olarak çıkan sayfadaki Onayla butonuna tekrar basın.

Tüm bu işlemlerin ardından hesabınızı silmiş olacaksınız.

·         Litmeç Hesap Silme Android

Litmeç hesap silme Android için izlenmesi gereken adımlar şu şekildedir:

  • Sırasıyla Ben > Ayarlar bölümüne geçiş yapın.
  • Açılan ekrandaki Hesap Kapatma tuşuna basın.
  • Açılan ekrandaki seçenekleri onaylayın ve alttaki Onayla butonuna tıklayın.
  • Yaptığınız işlemleri onaylayın.

Bu işlemlerin ardından hesabınız silinecektir. Burada dikkat edilmesi gereken nokta, hesabınızın silinmesi ile birlikte kişisel verilerinizin, elmaslarınızın, VIP ayrıcalıklarınızın, parti odanız ve karizma seviyenizin silineceğidir.

Litmeç Hesap Silme Linki

Litmeç hesap silme için herhangi bir linke veya bağlantıya ihtiyaç yoktur. Uygulamanın içerisindeki bölümü kullanarak hesabınızı silebilirsiniz.

Litmeç hesap silme linki paylaşılan bağlantıların güvenli olmayabileceğini unutmayın. Bu tür bağlantılar ile telefonunuza virüs bulaşabilir, kişisel verileriniz üçüncü kişilerin eline geçebilir veya benzer olumsuzluklar yaşanabilir.

Litmeç Silinen Hesabı Kurtarma

Litmeç silinen hesabı kurtarmak için uygulamaya yeniden giriş yapmanız yeterli olacaktır. Yeniden giriş yaptığınızda, tüm verilerinize ulaşacaksınız.

Hesabı kurtarma seçeneği, silme işlemini yanlışlıkla yapanlar için oluşturulmuştur. Yani kapatma işleminden kısa süre sonra hesaba giriş yapıldığında, silinen hesap kurtarılır. Ancak uzun süre sonra hesabınıza girdiğinizde, verileriniz silinmiş ve kurtarılamayacak durumda olabilir.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu