Krediler

Levent Börek Bayilik ve Kar Marjı

Levent Börekçilik, Adana böreği satan önemli firmalardan biridir. Levent börek bayilik ve kar marjı 2024, özellikle girişimcilerin fazlasıyla ilgisini çeker. Adana böreğine olan ilginin her geçen gün artması, doğru strateji ile yüksek kazançlar elde edilmesine imkan verir.

Levent Börek, 1968 yılında başlamış olduğu serüveninde bayilik vermeye yakın zamanda başlamıştır. Her ilde bayi açma hedefi olan ve hızla büyüyen firma, yüksek kar marjı ve kazancı ile öne çıkmaktadır.

Yazımızın devamında Levent börek bayilik ve kar marjı ile ilgili merak ettiğiniz tüm detayları bulabilirsiniz.

Levent Börek Bayilik Şartları 2024

Bayilik açabilmek ve yapılan başvurunun kabul edilmesi için ilk olarak istenen şartların sağlanması gerekir. Levent börek bayilik şartları genel olarak şu şekildedir:

 • Şubenin açılabileceği büyüklükte bir dükkan
 • Dükkanın insan yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde bulunması (Okul çevresi, AVM, ana cadde veya benzeri noktalar)
 • Marka kalitesini koruma (Başvuru sahibinin daha önce bu alanda deneyimi bulunması, ticari geçmişinin temiz olması)
 • Yeterli sermaye gücüne sahip olma
 • Girişimci bir ruha sahip olma
 • Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutma
 • Gerekli yasal izinleri alma
 • Bayinin açılacağı noktanın 1 km yakından farklı bir Levent börek bayisinin olmaması
 • Temizlik ve hijyen konusunda gerekli hassasiyeti gösterme

Bu şartları, bayilik veren tüm firmaların veya markaların istediği bir gerçektir. Dolayısıyla Levent börekçiliğin bu noktada girişimcileri zorlayacak bir şartı olmadığını ifade etmek yanlış olmayacaktır.

Levent Börek Bayilik Başvurusu

Levent börek bayilik başvurusu için ilk olarak istenen şartların sağlanması gerekir. İstenen şartlar çok zorlayıcı değildir, ancak bu noktada yine de gerekli hassasiyet gösterilmelidir.

Gerekli şartları sağlayanlar ilk başvuru için https://www.leventborek.com.tr/franchise adresindeki başvuru formunu doldurmalıdır. Bu form üzerinden yapacağınız Levent börek franchise sonrasında firmanın ilgili departmanı size dönüş sağlayacaktır.

İlk telefon görüşmesi sonrasında mülakat için davet edilebilirsiniz. Mülakat sürecinde sizin gerekli sermaye gücüne sahip olup olmadığınız, buna ek olarak da marka kalitesini koruyup koruyamayacağınıza bakılır.

Yapılacak detaylı değerlendirme sonrasında size sonuç bildirilir. Bayilik sürecinin nasıl işleyeceği, gerekli sözleşmedeki detayların neler olduğu açıklanır. Bütün bunların neticesinde ise bayilik açma başvurunuz kabul edilirse, şubeyi açmak için gerekli çalışmalara başlayabilirsiniz.

Levent Börek Bayilik İletişim

Levent börek bayilik iletişim için sizlere vermiş olduğumuz link üzerindeki başvurunu formunu doldurabilirsiniz. Kısa süre içerisinde size dönüş yapılacaktır. Bunun haricinde ise şu telefondan, yine bayilikle ilgili direkt bilgi alabilirsiniz:

Levent Börek Franchise Telefon: 0 532 765 78 04

Firmaya ilişkin iletişim adresi ve diğer iletişim numaraları ise şu şekildedir:

 • Merkez ofis adresi: Ortaköy, Portakal Ykş. Caddesi. No:47 Beşiktaş / İstanbul
 • Üretim merkezi adresi: Yenidoğan mahallesi. Girne Bulvarı. 247-1 01316 Yüreğir / ADANA
 • Üretim merkezi telefon: 0 533 383 63 94

Levent Börek Bayilik Alma

Levent börek bayilik alma, birçok girişimcinin aklında bulunan seçeneklerdendir. Kar marjının son derece yüksek olması ve buna bağlı olarak tatmin edici bir kazanç sunması, en önemli avantajlarıdır.

Bayilik şartlarının genel itibariyle zorlayıcı olmaması, bu sürecin daha kolay bir şekilde geçilmesini sağlar. Bunun yanında firmanın bilinirliği her geçen gün biraz daha artıyor. Dolayısıyla bu durum, müşteri potansiyelinin artması anlamına gelir. Şimdilerde dahi yüksek kazanç sağlarken, yakın gelecekte kazancın daha da artması muhtemeldir.

Levent Börek Bayilik Fiyat 2024

Levent börek bayilik fiyat ile ilgili firmanın internet sitesinde resmi bir bilgilendirme bulunmamakta. Buna karşın yapılan bazı bilgilendirmelere göre bayilik fiyatının 150.000 TL ile 300.000 TL arasında olduğu görülmektedir.

Buradaki rakam, marka bedeli olarak firma tarafından alınır. Buna ek olarak dükkanın dekore edilmesi, ekipman ve diğer malzemeler için de belli ödemelerin yapılması gerekir. Bunların tahmini değeri ise 150.000 TL ile 300.000 TL arasında olacaktır.

Kısacası Levent börek bayilik için ortalama 500.000 TL’lik bir sermayeye sahip olmak gerekir. Bazı bölgelerde rakam daha düşük olabilirken, bazı bölgelerde ise daha yüksek sermayeler de gerekebilmektedir.

Levent Börek Bayilik ve Kar Marjı

Levent Börek Bayilik Kar Marjı

Levent börek bayilik kar marjı, %40 ila %50 arasındadır. Bir börekçi olmasına karşın sunulan tek ürün börek değildir. Menüde, börek haricinde de farklı seçenekler vardır. Ürünlerin kar marjı farklılık gösterdiği için genel kar marjına dair net rakam vermek zordur.

Her ne kadar kar marjına dair net ifadeler kullanmak zor olsa da, genel olarak beklentilerin karşılanacağı ifade edilebilir.

Levent Börek Bayilik Kazancı

Levent börek bayilik kazancı, firmanın bayiliğini almak isteyenlerin merak ettiği en önemli konulardan biridir. Ne kadar kazanırım şeklindeki sorunun cevabı, insanların Levent börek bayilik için başvuru yapmasının temel nedenidir.

Firmanın çok sayıda şubesi vardır ve nihayetinde her şubenin kazancı aynı değildir. Ancak genel olarak bakıldığında, şubelerin kazancının 45.000 TL ile 150.000 TL arasında olduğu ifade edilebilir.

Kazancı etkileyen çok önemli unsurlar olduğu unutulmamalıdır. Dükkanın konumu, buradaki en önemli unsurdur. Bunun yanında personel kalitesi, müşteri memnuniyetine verilen önem, paket servis sunulması türünden etkenler, genel kazancı etkiler.

Levent Börek Bayilik Yorumları

Levent börek bayilik yorumları genel olarak incelendiğinde, bayilik alanların kazanç konusunda şikayetlerinin olmadıkları görülmektedir. Ancak kazanç için personel kalitesi ile hijyen konusuna önem verilmesi gerektiğinin altı çizilmektedir.

Adana böreğinin tanınırlığının her geçen gün artması, şubelerin kazancını olumlu olarak etkilemektedir. Yorumlar da bunu görmek mümkündür.

Genel olarak toparlayacak olursak, iş disiplini ve müşteri memnuniyeti merkezli bir anlayışla, çok yüksek kazançlar elde etmek mümkündür. Levent börek bayiliği, girişimciler için çok önemli bir seçenektir.

Bunu da öğren: Bülent Börek Bayilik Anahtar Teslim

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu