Evde Çalışarak Para Kazanma Yolları

LC Waikiki Evlere İş Veriyor Mu?

Evden çalışmak isteyenler için bazı firmalar aylık ödemeler yapmak kaydı ile evlere iş veriyor.  Birçok kişi LC Waikiki evlere iş veriyor mu diye merak etmektedir. Aslında LC Waikiki direk olarak evlere paketleme işi vermiyor. Ama LCW için fason çalışan firmalar evde ek iş verdiği için onlara başvuru yapmanız gerekmektedir.

LC Waikiki çorap paketleme konusunda birçok kişi istiyor. Bunun nedeni aylık 5000 TL kadar ek gelir sağlamasıdır. Ama LCW firması direk iş vermek yerine fasonlar ile çalışmaktadır. Ev hanımları, öğrenciler ve sabit bir işi olmayan kişiler için evde çalışmak oldukça büyük bir kazanç sağlamaktadır.

Aylık kazanabileceğiniz parayı siz belirlersiniz. Çünkü paketleme başına ücret ödenmektedir. Yapacağınız anlaşmaya bağlı olarak aylık ne kadar para kazanacağınızı da hesaplayabilirsiniz. Ortalama günde 100 adet paketleme yapabilen birisi 300 TL bile kazanabiliyor.

LC Waikiki Evlere İş Veriyor mu 2022

Evde Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde paketleme işi veren firmaların ortak bir çalışma sistemi vardır. Paketlenecek ürünler size hazır hale gelir. Paketlenmenin nasıl yapılacağı anlatılır ve gerekli eğitimler verilir. Genelde çok kolay işlemler olduğu için aynı gün içinde kendi başınıza başlayabilirsiniz.

Evde paketleme yapılacak ürünlerin türü de önem kazanıyor. Kimisi tozlu işler olurken kimisi çok temiz işler oluyor. Örneğin çorap paketleme oldukça kolay olup parası da çok fazla olmaktadır. Siz paketleme tercihi yaparken evde çorap paketleme işini tercih edebilirsiniz. Bu işlerin hem temiz olması hem de kazancının iyi olması tercih sebebi oluyor.

Evde paketleme İşinden Ne Kadar Para Kazanılıyor?

Yazımızın başında LC Waikiki evde paketleme işi noktasında aslında iş vermediğini ama LC Waikiki’ye fason iş yapan firmaların evde ek iş verdiğini yazdık. Fason firmalar vasıtası ile evde çorap paketleme işi alırsanız o zaman iyi paralar kazanabilirsiniz.

Aylık ortalama ne kadar para kazanabileceğinizi az çok hesaplayabiliriz.

Eliniz hızlı olduğunu varsayarak aylık evde çorap paketleme işi ile 5000 TL ile 8000 TL arasında para kazanabilirsiniz. İstanbul’da Zeytinburnu ve Bağcılar, Esenyurt gibi noktalarda birçok bayan sadece evde iş yaparak ev geçindirmektedir. Aylık 10.000 TL para kazanan çok fazla kişi var. Siz de doğru ve disiplinli çalışarak iyi paralar kazanabilirsiniz.

LC Waikiki İş Başvurusu Nereye Yapılır?

LC Waikiki gibi dünyaca ünlü markalar ile çalışmak isteyenler mağazalara telefon etmek ya da mail atmak sureti ile başvuru yapıyorlar. Ama LC Waikiki yetkililerinden gelen mail bilgilerinden yola çıkarak LC Waikiki’nin direk evlere iş vermediğini söyleyebiliriz.

Bu konuda çok fazla talep geldiği için de aslında şirket bu konudan rahatsız. Yani biz iş vermiyoruz; ama çok fazla evde paketleme başvurusu geldiğini ifade ediyorlar. Bu anlamada başvurularınızı LC Waikiki mağazalarına ya da telefon etmek sureti ile ana merkeze yapmayınız. Fason olanları bulup onlar ile çalışmayı tercih edebilirsiniz.

İstanbul’da paketleme işi veren firmalar yazımızı da okuyun.

LC Waikiki Evlere İş Telefon Numarası 2022

Evde çalışmak isteyenler için birçok şirket doğrudan iş imkanı tanıyor. Ama LCWaikiki henüz doğrudan iş vermiyor. Bu nedenle telefon edenler genelde eli boş dönüyor. Fason firmaların telefon numarası bulunup bu firmalar ile iş yapmanız gerekmektedir.

Fason firmaların telefon numarası İstanbul için 0232, İzmir İçin 0236 alan kodu ile başlamaktadır. 444’lü telefon numarası ile sizi arayıp evlere iş veriyoruz diyenlerden kesin bir şekilde uzak durun. 444’lü telefon numaraları çok kolay şekilde alınıp bu tür sahtekarlıklar için kullanılabilir.

Evde Ek İş İmkanları 2

LC Waikiki Evlere Paketleme İşini Doğrudan Vermiyor

LC Waikiki evlere iş veriyor mu diye soranlara şunu net olarak söyleyebiliriz; firma evde ek iş vermiyor; sadece fason olarak çalışan şirketler evde ek iş veriyor ki bunun lcw firması ile ilgisi yoktur. Güvenilir bir firma ile çalışmak istediğinizde internet üzerinden anlaşma yaparak ön ödeme kaparo gibi para da göndermeyiniz. Bu aralar çok fazla dolandırıcı türedi sizi mağdur edebilirler. Evde ek iş sadece referansla bulunabilecek bir iş olduğu için tanımadığınız kişilerden evde ek iş talep etmeyin.

 

,

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu